Хочу наколоти губи• 19 августа 2024
дівчата, поясніть, хто в темі про Хелсі
направлення до вузького спеціаліста виписано в одному місті, а піти до лікаря потрібно в іншому. з направленням я можу піти до любої поліклініки? чи як тепер це все робиться? навчіть, будь ласка
Пліткарка• 19 августа 2024
У меня в поликлинике не было хирурга. Я по направлению пошла в другую поликлинику, но по предварительной записи через хелси
Перша леді колгоспу• 19 августа 2024
К вас дуже маленьке містечко? Вам мали б дати направлення в районну чи обласну. В межах одного міста точно будь-яка поліклініка, але щодо різних - не стикалася.
Перша леді колгоспу• 19 августа 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Так, в будь-якому місті України, аби був договір
Який договір?
Начальник Анонимов• 19 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Який договір?
У лікаря з МОЗ. Бо є і приватні безкоштовно через Хелсі. А в держ записуйтесь
Перша леді колгоспу• 19 августа 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
А....я зрозуміла, що мова виключно про державних :)
Паратруперсупер• 19 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я знаю что это можно сделать в пределах одной области
Не правда, будь де по всій країні
ЧупакабраЗеБест• 19 августа 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Не правда, будь де по всій країні
если это правда, то это супер
Начальник Анонимов• 19 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
У кого є договір. Щоб оплата пройшла. Сімейники у приватних мають договір, вигідно.
Бесконечность-не предел• 19 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ні. Я брала направлення в одній області, а їхала в другу.