Не зацілована• 19 августа 2024
Регулон, Джайдес, гормональный сбой
Мне 37 лет. Имеется ФКМ, которую пытаюсь лечить. Маммолог назначил Мастодинон, после первого месяца месячные задержались на 4 дня, после второго на 20. Пришли, но не захотели останавливаться. Не заливали, но мащало прилично, гемотран не помогал полностью остановить (4 дня пила) . На 16й день я пошла к гинекологу и мне был назначен гормональный гемостаз Регулоном по схеме на 21 день. Перенесла препарат нормально.
В чем вопрос или, даже, просьба посоветовать. Врач предлагает пропить Регулон ещё 2 месяца, т.е. всего 3 месяца чтоб было и поставить Джайдес. По УЗИ у меня фолликулярные кисты в обоих яичниках+1 киста 1см эндометриозна+аденомиоз матки.
Я сказала врачу, что очень не хочу пить КОК, т.к. именно после Клайры у меня развилась ФКМ. На что он мне сказал, мол, выбирай сама, можешь и отказаться.
Вот, я и думаю, может, кто был в моей ситуации или понимает в этом, у меня есть 3 варианта: 1. Не пить уже сейчас вообще ничего и не ставить спираль. 2. Допить +2 месяца Регулона и ждать, пока организм восстановится. 3. Допить Регулон и ставить спираль.
Спасибо, всем за советы и подсказки🌸
ЕлькиПальки• 19 августа 2024
ОК по-різному впливають на різних людей.
Серед подруг був і позитивний, і негативний досвід (препарати інші).
Те саме спіраль. У двох моїх знайомих стоїть Мірена і вони задоволені, одній не підійшла.
Я не пробувала спіралі, маю негативний досвід з ОК. Спіраль мені радили лікарі (маю рясні місячні і від них анемія), я відмовилася.
Дивіться по своїх відчуттях. Якщо останній препарат (ОК) нормально підійшов, але пили його лише місяць, то, думаю, два місяці пропити ще, як радить лікар, не повинно зашкодити. Але на УЗД глянути, чи є від нього користь.
Оскільки проблеми почалися після прийому іншого ОК, особисто я б спробувала ’з´їхати’ зі сторонніх гормонів зовсім. Тобто не ставити спіраль, бо її ж самостійно не зняти, і не пити ОК після 3 місяців.
А далі спостерігати.
Але це мій досвід, від ОК, які я два роки намагалася пити під наглядом лікаря, мені змінювали препарати і я намучилася, було дуже погано мені. Маю тепер варикоз, решта побічних ефектів, на щастя, пройшли.
З іншого боку, варто порадитися з лікарем, чи можна приймати поточний ОК далі, якщо 3 місяці прийому покажуть, що він впливає на Вас позитивно.
Для мене плюс ОК порівняно зі спіраллю у тому, що відмовитися можна без лікаря, а не спливати декілька діб кров´ю, поки чекати прийому.
А далі спостерігати.
Не зацілована
• 19 августа 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А далі спостерігати.
Дякую, що так детально відповіли🌸
Я так зрозуміла, що вам ОКи призначали з лікувальною метою, Вам вони не підійшли, спіраль не хочете, то як лікуєтеся тепер?
ЕлькиПальки• 19 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Дякую, що так детально відповіли🌸
На здоров´я.
Ні, ОК мені призначали як контрацепцію. Це були Мікрогінон, Три-регол, Триквілар. Я тоді була юна і довірлива.
Я здорова, рясні місячні - генетичний нюанс, ну і після пологів стали ще більш рясними. Під час прийому ОК у мене місячні такі самі, як і без них, не стає менше крововтрат.
Мені 45 і я ніяк не лікуюся, бо не маю діагнозу. П´ю препарати заліза час від часу. Гінекологи чомусь думають, що спіраль допоможе зробити місячні менш рясними, але я банально боюся її ставити.
Дещо зменшити крововтрату допомагає спорт, якщо регулярно плавати чи танцювати хоча б пару разів на тиждень, то трохи краще стає. Ну і скільки вже тих місячних залишилося? Суттєво менше, ніж вони йдуть.
Не зацілована
• 19 августа 2024
Ответ дляЕлькиПальки
На здоров´я.
Спіраль наче блокує наростання ендометрію, тому і місячні ледве йдуть, або ж зникають.
Так само п´ю залізо, бо в мене кровотечі через цей ендометріоз. Хотілося б налагодити гормони, але всі гінеколога, у яких я була, призначали або ж Ок, або спіраль. А так не хочеться ні того, ні іншого🫠
ЕлькиПальки• 19 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
ОК теж блокують наростання ендометрію, якщо вірити інструкції. Але ж менш рясними у мене ті кровотечі відміни не ставали.
Між місячними у мене ендометрій в нормі.
У Вас інша ситуація, якщо Клайра викликала проблеми, то, скоріше за все, іншим препаратом можна корегувати це і потім обійтися без гормонів.
Ну це я так думаю.
Не зацілована
• 19 августа 2024
Так, я саме до цього і склоняюся, думаю допити 3 місяці регулон, а спіраль не ставити.
Дякую ще раз🌸