Банан-барабан• 19 августа 2024

Термобілизна для спорту (на льодовій арені)

Всім привіт
Хто знає, яка є гарна дитяча термобілизна українського виробника? Треба на температуру біля 0 градусів, у нас є декілька, але я кожен раз наобум беру, бо не розбираюсь. Остання від ТМ зіронька, дуже симпатична, але трошки прохолодна (вона така синтетична зверху з невеликим насосом). Можливо треба брати з шерстю?
Заняття побудовані так, що хвилин 20 діти займаються активно, потім сідають відпочивати на 20 хв, поки займаються інші. І якраз в цей період дитина підмерзає трошки.
МЕСТО_Встречи• 19 августа 2024
Совсем по теме не подскажу. Спортивное термобелье обычно из синтетики, и его первая задача не согреть, а отвести воду от тела, чтобы потом не замерзнуть. И обычно есть несколько слоев, со своими функциями - поэтому спортивное достаточно дорогое. А дешевое термобелье обычно не для спорта. Оно греет, но после физ нагрузки человек будет потный и на холоде это не хорошо
Экспертиза• 19 августа 2024
Для активных занять не потрібна шерсть.Дитина спочатку зіпріє,а потім ще сильніше змерзне.
Те що у вас є,як раз підходить ,а в період відпочинку флісову куртку хай вдягає.
А_я_ЛОЖУ!• 19 августа 2024
Ви не можете запитати в тренера чи в інших мам?
Що це взагалі за жесть, коли доросла людина не в стані вирішити таку елементарну проблему.
bespe4na_mavpa• 19 августа 2024
Украинского никакая. Возьмите McKinley синтетика с начесом, она супер для ваших нужд. Если что, термобельем занимаюсь более 10лет.
А, шерсть будет очень жаркой при 0
автор Банан-барабан • 19 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
А, шерсть будет очень жаркой при 0
Супер, дякую за відповідь