Смурфетта• 06 декабря 2025
Нас найойо на всьому. Оземпік в Польші 4200 грн в місяць.
Це якщо без показань на цукровий діабет.якщо постаратися можна за 1500 грн купити …
В Україні по 8-10-12 тисяч в місяць
Різниця очевидна
В Україні по 8-10-12 тисяч в місяць
Різниця очевидна
Сільський ансамбль• 06 декабря 2025
Ответ дляСмурфетта
Мого собаку прооперували за 180 злотих. О чудо )))
Тому мене не цікавлять казки
Зуби я ціни знаю. Лікую, бо маю страховку. В комі не находжусь
Тому мене не цікавлять казки
Це якийсь чес. Возили кішку - чихала і око червоне було. Один раз 170 зл (дали мазь за 25) І другий раз 120. Нічого критичного взагалі. Поміряв температуру і вколов укол.
Сільський ансамбль• 06 декабря 2025
Ответ дляСмурфетта
Я в Польші зовсім нещодавно.
Скільки? Що вже і пса прооперували і стоматологію виявили і до ендокринолога потрапили? До ендокринолога міс 6 черга)
Новорічна пальма• 06 декабря 2025
Ответ дляМусик Пусик
Але як бути тим, у кого є покази і він їм потрібен саме як лікування?
Якщо купують без показів то можна ж купити і тим хто потребу має
Твоя подружайка• 06 декабря 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Ну якщо людина сама не може купити в Європі -то має заплатити перекурам 20 та більше відсотків ціни . До речі, оземпік один з самих популярних препаратів, на яких можна гарно заробити
Морковнн масло для обличчя з дм там коштує 5 євро.
В Україні в інтернеті його за 1800 продавали.
Це як?
Бува і таке• 06 декабря 2025
Подруге в Германии колят его бесплатно, ну по страховке.
У нас дорого, да. И неизвестно оригинальный ли препарат. И соблюдаются ли условия хранения.
Но тут еще такой момент, что нужно расчитывать дозировку. От этого тоже цена пляшет
Мусик Пусик• 06 декабря 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Але ж мова була про ціну.
Мусик Пусик• 06 декабря 2025
Ответ дляСільський ансамбль
У нас такі ж ціни, не здивували.
Сільський ансамбль• 06 декабря 2025
Ответ дляМусик Пусик
У нас такі ж ціни, не здивували.
Так а я не дивую. Здивована цінами автора. Тут всі послуги так само або дорожче.
Кондуктор трамвая• 06 декабря 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Де купити в Польщі без рецепту? Без рецепту набагато вище ціна
С рецептом тоже нет такой цены
Кондуктор трамвая• 06 декабря 2025
Ответ дляСмурфетта
Тому мене не цікавлять казки
Моей кошке обрезали вросший коготь и дали мазь 170 зл
Куратор дебошей• 06 декабря 2025
Ответ дляПампушОК
А то нет.
Нет. Муж месяц назад ставил пломбу, 800 грн
Болтушка Му• 06 декабря 2025
Ответ дляСмурфетта
Бо у Польші слава Богу не говорять москальською
Сьогодні отримала замовлення з польського сайту, подивилася етикетку, польська, англійська, ще мови, української не було, а російська так.
Болтушка Му• 06 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Німеччина. Краплі для носа судинозвужуючі 3 упаковки комплект 6.40€ коштують.
В нас так саме коштує таке, я купую Тизин.
Ло Шарик• 06 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Вылетаем в Германию на пособие вслед за всеми ✈️
Злива інформації• 06 декабря 2025
Ответ дляСмурфетта
У мене надлишкова вага. Цукор в нормі
Меньше ешьте - это бесплатно👍