Столічна штучка• 20 августа 2024

В том далёком времени. До февраля 2022

Было с новостях, помните , что воспитатель детского сада была уволена, за фото в соц сетях. Целуется там она с мужем, в купальнике. Все были за неё, типа как так. А я против такого, фу. И и когда дети без трусов на пляже, тоже. Вам как, норм.?
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ви за собою слідкуйте, щоб вам соромно не було
Так чогось тут пишу. Значить слідкую

Сладкий лимончик• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Свій часний де тільки вони, діти на це не дивляться
А чого б вам не піти на свій приватний, щоб вам ніщо не заважало?
Біток чи ефір?• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Вщоку, обійми. То норм. Так. Говорить про почуття. А не секс прямо підкреслює
Люди, у яких є стосунки, цілуються (і в замос теж), обіймаються, тримаються за руки і т.п. не тільки задля сексу.
Ms. Доброта• 20 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
бути в купальнику на пляжі норма
Но быть учительницей на пляже в купальнике, по мнению автора недопустимо. И мы все неадекваты тут
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
Почему им должно быть стыдно, делая действие, которое не нарушает закон, никому не вредит и далее по списку?
Есть моральный закон, перед людьми
Херсон це Україна• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Які діти?
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
бути в купальнику на пляжі норма
І норма лобизатися

ВерСаСе• 20 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Які діти?
Которые без трусов))
Сладкий лимончик• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Есть моральный закон, перед людьми
який саме?
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ви прочитане не зрозуміли?
Є країни де таке заборонено, наприклад мусульманські. У нас не заборонено.

Чому соромно?
Тому що вони люди? Що кохають один одного?
То хай прелюдії вдома роблять. Не в морі серед людей
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляВерСаСе
У вас недотр..х)))
Или вы троль
Херсон це Україна• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Коли останній раз цілувалися? І секс коли останній раз був?
Біток чи ефір?• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Для вас буде шоком, але мої діти щодня бачать, як мама і тато обіймаються, цілують один одного, ходять за руку. Вони нормально до цього ставляться, розуміють що це частина стосунків. І не фкккають, коли бачать це на вулиці.

Вони знають, що дорослі займаються сексом, що це теж частина стосунків.

Одразу напишу - секс при дітях неприйнятний. Голі батьки теж, але поцілунки то не секс
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Норм.людей більшість, а ці озабочені двоє
Майданщица• 20 августа 2024
А мы в Германиях, нам и без трусиков, и без лифчиков, и геи норм, все всем пох, никто никого не трогает, не обсуждает, не осуждает... скукота, да, автор???
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляMs. Доброта
Ну не перекручивайте, лень почитать?
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Які діти?
Малі , всякі, підлітки
Біток чи ефір?• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Якщо ви сприймаєте поцілунок тільки як прелюдію - то ваші проблеми.
Ms. Доброта• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Ну не перекручивайте, лень почитать?
Так если врач на пляже в купальнике? Или кассир из атб? Чего вы к учительнице прицепились?

ВерСаСе• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Малі , всякі, підлітки
Я думаю підлітки, особливо чоловічого полу, не очень были расстроены))
А 3х летним вообще было пофиг
Сладкий лимончик• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Вони тільки вас дратують, більшість на них просто не звертає уваги.
Висновок - ’озабочена’ - ви.
oboeva• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
В воде в море взасос, норм.?
Детишки увидели фото и все поголовно начали заикаться?
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
який саме?
Людський. Знаєте . Пукати голосно закон не забороняє. А соромно. Вам нє., напевно
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Это интересно.
ВерСаСе• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Ну это только ваша личная проблема, что для вас громко пукать и целоваться одно и то же)) я говорю, надо к врачу
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляВерСаСе
А 3х летним вообще было пофиг
Да, им интересно.
ВерСаСе• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Это интересно.
Ну что ж интересного, вы бы им там весь немецкий пляж обблевали))
Сладкий лимончик• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Інколи людина пукає не встигнувши проконтролювати себе. Так ось виховані люди роблять вигляд, що нічого не трапилося, а подібні вам починають розказувати про мораль.
автор Столічна штучка • 20 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Висновок - ’озабочена’ - ви.
Ви так за мене не переживайте, мої проблеми, яка я
Сладкий лимончик• 20 августа 2024
Ответ дляСтолічна штучка
З чого ви взяли, що я про вас турбуюся? Це просто констатація факту