Булку Дай• 20 августа 2024
Діавчата, терміново, проблема з закаточним ключем! Допоможіть ))))
Ключ-автомат.
Крутиться на банці і не відщолкується, в чому може бути проблема ?
Русланка з гілки• 20 августа 2024
Якщо терміново, то йдіть до сусідки просіть її. Скільки в мене було тих ключів, як зламався, то вже всьо
Булку Дай
• 20 августа 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Сусідка же дала свій, то всі резинки з банок повилазили поки закатала першу партію.
Дочка привезла свій, але те саме, прокручується.
Не розумію, чи обидва поломалась, чи треба налаштувати
Русланка з гілки• 20 августа 2024
Ответ дляБулку Дай
Може кришки такі
Мексиканочка• 20 августа 2024
У мене полуавтомат Кредмаш, завжди чудово катає, але намагаюсь вже відійти від таких банок та використовувати кришки твіст-оф. А інших кришок немає, може кришки невдалі? Господарочка гарні.
Мания-Величия• 20 августа 2024
Ответ дляМексиканочка
Твіст-оф...а як закривати ними, щоб потім відкрити ту злощасну банку консервації??? Я щороку як поназакриваю, то потім і ножиком піддіваю, і в гарячу воду, і відео в ютубі моніторю, як відкрити банку.
Автору - більш всього справа у кришках-(((
ЯяяКакаджамбо• 20 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Ну ви даєте))) Твіст-офф набагато зручніші, ніж звичайні. Якщо у вас не вистачає сили відкрити, то є спеціальна пластикова штука для легкого відкривання твіст-офф, тоді кришки не пошкоджуються, не гнуться, як після піддівання, ними можна закатувати ще і ще. Вона коштує копійки
Скокмоно - стокнуно• 20 августа 2024
Перешла на капроновые крышки для консервации и стех пор, моя жизнь заиграла новыми красками. Никаких проблем нет, стоит в квартире спокойно любая консервация и крышку по несколько лет пользую.
Ответ дляБулку Дай
Це кришки. Я минулого року теж купила таку упаковку, вони трохи більші, ніж потрібно, тому ключ погано катає, а резинки вилазять, я так і позакатувала з вилізшими резинками, нічого, простояли банки рік нормально. Цього року уже знайшла і нагребла полінку, вони хоч точно нормальні.
Мания-Величия• 20 августа 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую, сил навпаки багато, може тому і закриваю через щур, заводські закрутки з першого разу відкриваю, але про пластикову відкривачку чую вперше, дуже Вам вдячна, погуглю