20 августа в 19:53

Польща, дитячий приватний садок

Доброго дня, дівчата підкажіть будь ласка, хто зіштовхувався з приватними "жлобками" в Польщі? Ситуація не приємна з умовою і її розірванням, підписала умову, дитина захворіла, оплатила за місяць в якому ходили 4 дні, дитина хворіла тяжко, по проханню зробили на два місяці відпустку по оплаті, розірвання умови тільки якщо ще заплачу за два місяці на перед, забов´язали у вересні повернутися до садочку письмово, тільки тепер вони ціну виставили в три рази більшу за місяць, я вже не хочу того садочку, чи розривав хтось таку умову не оплачуючи за 2-3 місяці ще на перед?
Забобонний фрукт 20 августа в 19:56
А потім сотні тем, що поляки не люблять українців.
Жена_КотораяСтена 20 августа в 19:57
З математикою у вас все ок?
Я не вірю, що в 3 рази збільшилася послуга.
Зазвичай ціна жлобків 900-1200 злотих. І так, не має там такого поняття, що якщо не ходите, то не платите. Зарплату ж вихователі повинні отримувати в повному розмірі. В договорі повинно це бути написано.
Позитивна 20 августа в 19:58
Я теж так попала, дитина ходила 10 днів,а заплатили за повних три місяці. В приватних завжди так,якщо йдете з садочка раніше ніж закінчується умова,навіть якщо дитина не ходить,все одно ви платите
Біток чи ефір? 20 августа в 19:59
Ответ дляЖена_КотораяСтена
З математикою у вас все ок?
Цена ниже чем у нас в Днепре вожу за 15 тыс в сад и он не из дорогих.
Позитивна 20 августа в 19:59
Можливо ви не уважно читали умову
Жена_КотораяСтена 20 августа в 19:59
Ответ дляЗабобонний фрукт
Знаю ситуації, коли люди йшли вчитися в поліціальні школи, не уважно читали договір, в якийсь момент вирішували, що вчитися вони вже не хочуть. І тадамммммм їм виставляли рахунок за 2 роки навчання, на яке вони хотіли ходили але передумали.
І наші бісяться, бо не звикли до відповідальності на такому рівні :)
Упругая попка 20 августа в 19:59
Ох не зря у них такое название, не зря.
автор Moyo More 20 августа в 19:59
Ответ дляЖена_КотораяСтена
З математикою у вас все ок?
У липні договір підписала за 1200, з вересня 1700+ харчування 400= 2100
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:00
Ответ дляПозитивна
Бо це нормально.
Забобонний фрукт 20 августа в 20:00
Ответ дляMoyo More
І де тут в 3 рази?
Позитивна 20 августа в 20:01
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Бо це нормально.
Так,тому що це було прописане в умові. Звичайно що я заплатила.
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:02
Ответ дляБіток чи ефір?
Так держава же компенсує 300 чи 400 злотих, не помʼятаю.
Взагалі то коштують 500-700, але + харчування
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:02
Ответ дляMoyo More
І де тут в 3 рази?
автор Moyo More 20 августа в 20:03
Ответ дляПозитивна
Можливо ви не уважно читали умову
Прочитала уважно, повідомити про розірвання за два місяці написано, але з вересня вони зробили ціну з 1200 на 2100, не повідомивши про це
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:03
Ответ дляMoyo More
Ну і так, не вірю я в ціну жлобка в 1700 :₽
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:03
Ответ дляMoyo More
Договір покажете?
Позитивна 20 августа в 20:04
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ні,не у всіх садочках і не всім, моя дитина ходила в садочок приватний де не було дофінансування,а подруги син ходив в іншому районі і в них було дофінансування+ вони з мопсу отримували як біженці компенсацію за харчування.
Позитивна 20 августа в 20:05
Ответ дляMoyo More
А до якого числа у вас умова,і якого числа ви вирішили розірвати умову?
автор Moyo More 20 августа в 20:05
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Договір покажете?
Так, нема проблем
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:05
Ответ дляПозитивна
Мова про жлобки
Дофінансування є для всіх
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:06
Ответ дляПозитивна
Доречі можна податися на допомогу по харчуванню, якщо дохід дозволить. І за харчування заплатять за вас
Позитивна 20 августа в 20:06
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мова про жлобки
Дофінансування є для всіх
Ні, в мене не було тя перша дитина і не біженці,на другу дитину і ми мали б дофінансування
автор Moyo More 20 августа в 20:07
Ответ дляПозитивна
Умова на рік з вересня 2024
Біток чи ефір? 20 августа в 20:07
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Круто) наша держава ничего не компенсує) хотя сады в городе не работают с начала войны
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:08
Ответ дляБіток чи ефір?
+ отримуєш ще 800 злотих щомісяця на дитину до 18 років.
Позитивна 20 августа в 20:08
Ответ дляMoyo More
Умова на рік з вересня 2024
То як це? Вересня ж ще не було. Це нова умова я так розумію? А по якій умові ваша дитина ходила в садок? З якого по яке ,?
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:08
Ответ дляБіток чи ефір?
А з жовтня буде ще допомога для дітей віком до 3 років
Жена_КотораяСтена 20 августа в 20:09
Ответ дляMoyo More
Умова на рік з вересня 2024
А коли зможете дати умову тут?
Дайте подуться 20 августа в 20:09
Странно что цену повысили, по договору на период она не должна меняться, разве что цена питания. вобще у вас когда договор кончается? Вы новый уже подписали с сентября? Ну и последнее - вы видели что подписывали, вас не заставляли. Уведомляйте их сейчас, что уходите, отходите те 2 месяца или сколько у вас по договору срок предупреждения и идите в другой сад. А, и кстати, когда ребенок не ходит, по идее вы должны платить только за садик, но не за питание, если вы заранее предупреждаете об отсутствии, по крайней мере у нас так и у многих знакомых
Дайте подуться 20 августа в 20:10
Ответ дляMoyo More
Умова на рік з вересня 2024
Зачем вы уже подписали новую умову?