Доброго дня, дівчата підкажіть будь ласка, хто зіштовхувався з приватними "жлобками" в Польщі? Ситуація не приємна з умовою і її розірванням, підписала умову, дитина захворіла, оплатила за місяць в якому ходили 4 дні, дитина хворіла тяжко, по проханню зробили на два місяці відпустку по оплаті, розірвання умови тільки якщо ще заплачу за два місяці на перед, забов´язали у вересні повернутися до садочку письмово, тільки тепер вони ціну виставили в три рази більшу за місяць, я вже не хочу того садочку, чи розривав хтось таку умову не оплачуючи за 2-3 місяці ще на перед?
Ответ дляПозитивна
То як це? Вересня ж ще не було. Це нова умова я так розумію? А по якій умові ваша дитина ходила в садок? З якого по яке ,?
Ми розірвали умову на два місяці до вересня, вони дали листок підписати де я забов´язуюся повернутися у вересні, а потім вже дали умову з вересня де ціна вже 2100
Позитивна• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Не може такого бути
Жена_КотораяСтена• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Ви добре знаєте польську?
Дайте подуться• 20 августа 2024
Сходите к правнику уточните о юридической силе той бумажки что взяли с вас. И главный вопрос - на 2 месяца вам разорвали умову и было какое то ещё освобождение от оплаты, а ребенок ходил или нет?
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Если вы предупредили за 2 месяца что не будете ходить и этот срок прописан в договоре, то идите в жлобек и разберитесь почему вам дали умову на следующий год. Возможно воспитатели просто случайно или не случайно протупили
Ответ дляДайте подуться
Нет, ребенок не ходил, в общей сложности он там был 4 дня, к правнику уже сходила, он сказал что первый раз такое видит и что это не профессионально, обещает помочь, я просто здесь решила спросить может кто уже решал подобные вопросы
Лялькодзьоб• 20 августа 2024
Автор, про Польшу ничего не знаю, но жила в трёх странах ЕС.Частные сады берут оплату вне зависимости ходит ваш ребенок или болеет. По факту оплачиваете только питание, всё остальное - согласно договору.
Жена_КотораяСтена• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Я б на вашому місці звернулася в кураторіум освіти.
Вам ніхто не має права примушувати щось робити
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вже зверталася, вони поспівчували, сказали що ситуація не добра, але вони не мають на приватні садочки ніякого впливу. Ще я хочу доповнити що іншим батькам дали вже пропозиції з вересня і у них ціна менша 1500, тільки у мене така ціна, а у них на сайті в пропозиціях взагалі ціна 950))
Жена_КотораяСтена• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Ну от 950 це якраз та ціна, яка є реальною
У вас альтернатива є?
Мальовнича даль• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
В приватних садках оплату беруть за весь місяць,в незалежності ходить ваша дитина чи ні.
Жена_КотораяСтена• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Інший садок? Так, звісно в місті їх повно
Ну то скажіть їм до побачення і все.
Якщо будуть погрожувати, то скажіть, що підете до поліції і напишете заяву на них, а також залиште відгук.
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Ой-ей. Увидела пункт 11. Дичь какая-то а не условия разрыва умовы. Это вам какой-то недобросовестный жлобек попался(((
Мальовнича даль• 20 августа 2024
У вас же пише про виповідзенння за два місяці.Виповідзення рахується,що якщо ви зараз напишете,то два міся пройдуть в листопаді.Буде рахуватися з першого вересня
Мальовнича даль• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Вона теж є, точно така сама тільки там ціна 1200, якщо потрібно я можу і її опублікувати
А ви заяву писали,те що хочете розірвати умову?
Мальовнича даль• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Ще ні, хочу це зробити з юристом, у четвер
Скиньте першу,що там в пункті 11.Дивіться якщо ви зараз напишете,то перший місяць буде рахуватися с першого вересня
Мальовнича даль• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
фото
Якщо ви ту іншу, нову не підписали,то просто пишите зараз заяву,два місяці рахуватися буде з першого вересня
Мальовнича даль• 20 августа 2024
Ответ дляMoyo More
Так, той екземпляр що у неї підписаний
А навіщо ви підписували нову умову, якщо не збиралися туди ходити.Я щось не розумію вас.У вас же в новій умові написано,що ви не можете розірвати умову до жовтня 24 року