булоТАЙминуло• 21 августа 2024

Здаю квартиру подобово, але прибиральниця не якісно робить

Вона ніби не бачить де брудно
Де треба пройтись перемити
Мені реально жалко віддавати їй гроші за те прибирання
Вона вже працює пів року,.. і чим далі тим менше старається(
Коли вона у відпустці була то я сама прибирала.. там все новеньке, одне задоволення мити, підтримувати чистоту
А тепер мені не хочеться щоб вона взагалі прибирала.. не хочеться її віддавати 1700 грн
Чоловіку про кажу, він підтримує
Як тоді бути… це ж тоді не бізнес буде коли я сама прибиратиму? Бо кажуть бізнес це коли ти можеш поїхати кудись і все працюватиме без тебе
Черговий по кухні• 21 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Автор сама хочет убирать,она же написала
Тоді взагалі не бачу проблеми. Сама бере та прибирає. Для чого платити тому, хто виконує свою роботу неналежно?

JulJul07• 21 августа 2024
Ответ дляSo_so
3500-1700-ком услуги-амортизация (замена постельного белья, полотенец итд).
В чем смысл?
Вот и я не пойму этот бизнес -план)
Твоя космішна• 21 августа 2024
Автор. Вы очень очень дорого ей платите. 500 грн максимум
Я бы сама убирала.
Твоя космішна• 21 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
В мене осадок після останнього прибирання
Помічниця попросила ще 700 грн до тих 1700
Я дурепа простягнула руку з тими грошима і все
Перестаньте ее вообще вызывать.
Снідаю авокадо• 21 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Мені ніби жалко цю втрачати
Бо зараз не багато бажаючих є із гнучким графіком
Я наперед не можу спланувати ті прибирання
яке місто?
Гарачий Чокалад• 21 августа 2024
Ответ дляТвоя космішна
Я бы сама убирала.
За 500 грн никто не пойдет. Вообще. Вы путаете посуточные уборки, где ваш график вообще никак не соблюдается, вызвать могут в любой момент, с обычными уборками. А услуги уборщицы, где в 3 часа в понедельник могу, а завтра не могу, сегодня на 5 не могу, а могу в 6, никому не нужны. Поэтому и цена уборки такая. В нее включена не так уборка, как мобильность и возможность быть доступной в любой момент.
З вишневого садка• 16 сентября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Звичайно
Прибирання 2 години триває
Циркачка! Или у вас на Крещатике 5комнатная??
З вишневого садка• 16 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Что бы там не было включено, а уборка без мытья окон, не генеральная после жильца- это 2часа и оплата Макс 500-600!