Смешнюча• 21 августа 2024
Що твориться зараз з людьми? Ніби плюнули в душу
Була на співбесіді, місцевість нова, у мене проїзний.
Автобусів/трамваїв/тролейбусів не було, тільки маршрутка.
Їде , бачу здалеку. І потім розумію, що у мене ні копійки готівкою.
Підходжу до чоловіка, починаю діалог:
- добрий день, вибачте, а у вас буде 20 грн?
- пішла звідси, алкашка
- вибачте, я хотіла б вам повернути..
- і послуги свої тут пропонувати не треба, шьюха
- вибачте, але мені потрібні
- йди посмокчи комусь, а не проси у порядних людей
- я хотіла вам на картку повернути
- що ти повернеш, голотьба?
Я в шоці відходжу і починаю плакати, добра жінка заплатила за проїзд.
Люди, що з вами? Це ж може бути чийся чоловік…
Підходжу до чоловіка, починаю діалог:
- пішла звідси, алкашка
- вибачте, я хотіла б вам повернути..
- вибачте, але мені потрібні
- я хотіла вам на картку повернути
- що ти повернеш, голотьба?
Пушка заряджена• 21 августа 2024
Не верю (с)
Вам просто отказали, а вы для убедительности на фантазировали диалог
Посудомойка• 21 августа 2024
Вы странная. После первой фразы нужно было оставить в покое мужчину! Но троль вы неугомонный
размахер• 21 августа 2024
Автор, час такий. Багато шахраїв розвелося. Співчуваю вам! Співбесіду пройшли?
Бринзолетта• 21 августа 2024
Если это реальная ситуация,то вы мне очень напомнили бабку,которая в нашем районе попрошайничает без конца.
Летчица• 21 августа 2024
Иногда маршрутчики соглашаются оплатить на карту. Но вообще собеседование, а вдруг такси понадобится, как без денег ходить
Бринзолетта• 21 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
Мужики сейчас такие, что лучше не тронь. Озлобленные очень.
Да,тоже заметила.
Мій не такий• 21 августа 2024
Що з Вами? Навіщо продовжувати діалог з неадекватом? Жінці гроші повернули?
А_я_ЛОЖУ!• 21 августа 2024
Капец, Вы странная(
Зачем с такого вопроса начинать диалог? А если не можете нормально попросить, зачем продолжать если Вас послали(
Дурдом… что с людьми, почему они так тупят(
Посудомойка• 21 августа 2024
І доречі, на майбутнє знайте, ви могли б водію маршрутки скинути на карту гроші. Але тріль є тріль
Агент Пинкертона• 21 августа 2024
Ну таке шось). Їхати в нову місцевість і не мати готівки на всяк випадок. Ви взагалі без готівки ходите?
Lilian-nochka• 21 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Водитель маршрутки и так бы довез,если попросить,редко кто откажет)))
СКИБИДЫШь• 21 августа 2024
Ответ дляТрусиковед
ага, мене в метро п*зданув ногою мужик
Copy-Paste• 21 августа 2024
Не верю.Что у вас за внешность,что сразу обозвали алкашкой и не только?
Котомафия• 21 августа 2024
Якби до мене з таким підійшли, я б теж послала.
Колись по місту промишляв хлопець - ходив і просив гроші на маршрутку, бо типу в нього гаманець витягли. Його вже купа жінок пам´ятала і навіть чиїсь хлопці мордяку набити намагалися. І це тільки один яскравий приклад. Ненавиджу, коли гроші просять. У вас картка була - банкоматів скрізь валом.
Гага Газу• 21 августа 2024
Может больной человек... с такой агрессией - это явный признак!
Агрессия. желание полить и обозвать - это ПРИЗНАКИ проблем с психикой! Все агрессивные на форуме - это и к вам тоже относится.. агрессия - это очень явный признак!
Рассказница• 21 августа 2024
Автор, запізнюючись на співбесіду і маючи гроші лише на карті, можна викликати таксі. Оплата карткою у додатку.
Смайликівна• 21 августа 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
ага, мене в метро п*зданув ногою мужик
может ухилянт
Гага Газу• 21 августа 2024
Ответ дляКотомафия
До войны, ко мне подходили и что удивительно мужчины.. видно было что не местные (где-то из сел или очень отдаленных сельских мест) и просили помочь.. был как-то пожилой мужчина, очень аккуратно одет.. вот я не заподозрила неладное.. помогла и побежала дальше на работу..
Мой коллега по работе как-то у метро обнаружил ШО забыл деньги.. опоздал на важную встречу...
Мои близкие у метро девушку увидели плакала - без денег не могла доехать домой (давно это было! сейчас мобилка и ПРиват24 решает вопросы) а то было вот так.. редко но бывает что человек остался без денег и надо как-то доехать.. вспомнила... но то давно было все
Котомафия• 21 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Ага. Я теж колись так міркувала. Людям треба допомагати, у скрутній ситуації будь-хто може опинитися. А потім з´ясовувалось, що всі ці стражденні ходять ’по допомогу’ як на роботу. Ті, хто поруч живе, їх вже добре знали і постійно бачили. І так, такі люди вже не виглядають як бомжі, бо бомжам перестали гроші давати. Вони саме добре вдягнуті, охайні, ввічливі (до якогось моменту).
Дон Пэдро• 21 августа 2024
ви пишіте розповіді для мазохістів? бо хтось прочитав ваш вигаданий діалог і отримав мабуть оргазм))
’пішла звідси, алкашка...вибрачте, але мені потрібно’))
Оце фантазія у вас автор)))
Безпринципова• 21 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Не иногда а практически всегда. Раза 4 наблюдала люди просили оплатить на карту. Вообще никогда не отказывали
ПушАпница• 21 августа 2024
Ответ дляБринзолетта
Или женщину,у которой якобы украли все деньги,а ей надо домой ехать в соседний не город и нечем заплатить за билет.Притом едет она годами и никак не доедет.