Мастер Класс• 21 августа 2024

Ідеальна сумка

Покажіть будь ласка сумку яка у вас на всі випадки життя, ну або ту яку мрієте собі купити) хочу містку (але не торбу) і щоб під все і будь куди)) 🤪
Ms. При теле• 21 августа 2024
Нема такої) є на кожен сезон по одній)

автор Мастер Класс • 21 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Нема такої) є на кожен сезон по одній)
Такі і в мене є))
Гореотума• 21 августа 2024
Автор, не може бути одна сумка під все
ГугелП@лАмался• 21 августа 2024
Черная га зиму, белая на лето. По форме как раз торба, мягкая, на средней ручке, самое удобное.
Типа такой
https://mrsumkin.com.ua/katalog/sumki/zhenskie-koz...
Хейзел• 21 августа 2024
У мене на всі випадки jacquemus. В сумок цього бренду незвичайна форма, але пасує під все. Сумки маленькі, але мені вистачає і на те, щоб маленьку пляшечку (250мл) води з собою носити.
автор Мастер Класс • 21 августа 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Типа такой
Покажіть будь ласка) я також саме до мʼякої схиляюсь, каркасні місткі сумки не люблю
ГугелП@лАмался• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Класс

Птица секретарь• 21 августа 2024
Мочалкин блюз• 21 августа 2024
Показать, чтоб вы себе купили))
Нет, я люблю индивидуальность
Дева Мария• 21 августа 2024
Ответ дляХейзел
І це моя любов 😍
автор Мастер Класс • 21 августа 2024
Ответ дляГореотума
Автор, не може бути одна сумка під все
Зрозуміло що ні)) і в мене на щастя є достатньо сумок, але хочеться якусь максимально універсальну, щоб можна було з нею в повсякденному житті бігати)
Tianroka• 21 августа 2024
Вам або містку кросбоді шукати, або типу портфельчика чи шопер, не дуже великий
автор Мастер Класс • 21 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Показать, чтоб вы себе купили))
Нет, я люблю индивидуальность
А ви впевнені що хтось на вулиці не помітить вашу сумку і не купить, якщо так сподобається?) чи ви її лише вдома носите?)
Свій варік• 21 августа 2024
Arket як на першому фото дуже класні, вони їх у різних кольорах перевипускають. На літо у мене така з соломки з чорною ручкою - якби не дощі, то могла б нею однією обходитись спокійно. Лише на якісь заходи клатч треба.

І cos бананка на фото 2, теж вже який сезон вони їх роблять, змінюючи кольори. Вона і бананка, і на спину закинути з дитиною, і на плече повісити і в ресторан піти в сукні. І пляшку вина з пачкою брі можна запхнути 😆 перевірено
Не люблю маленькі сумочки, хочу все потрібне мати під рукою
автор Мастер Класс • 21 августа 2024
Ответ дляСвій варік

Ооо дякую Вам! Arket чудової якості сумки, маю одну але маленьку, а ця хороша і форма і розмір!))
Оновлена версія• 21 августа 2024
Не люблю місткі.
На всі випадки життя кросс боді Kors.
Відморожена• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Класс
У меня много разных. Но если мягкая то с такой почти всю весну проходила.
Птица секретарь• 21 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Показать, чтоб вы себе купили))
Нет, я люблю индивидуальность
да, важно выделяться на общем фоне
Из Кукуева я• 21 августа 2024
Самая любимая и для меня универсальная - чёрная Coach. Вместительная, но не очень большая. Ношу как кроссбоди под джинсы и на короткой ручке под что-то более классическое тоже ок. Кочинелли коричневая разочаровала, неудобная, рука к ней редко тянется.