Пищалка• 21 августа 2024
Хто був ініціатором вашого розлучення з чоловіком?
Результат:
вже голосів:
26 (56.52%)
Я
13 (28.26%)
Я не розлучена
7 (15.22%)
Він
Безлім на все• 21 августа 2024
Він. І рада, що він зараз в пеклі.
А я ніби народилася заново.Дякую Богу
Рання пташка• 21 августа 2024
Я.
Ні сном ні духом не підозрювала що виявляється він мучиться живучи зі мною. Відпустила на волю, але він захотів окрім розлучення іще майно що прийшло мені у спадок. Отримав тільки машину в кредиті на якій працював, ну і аліменти.
Ох як бісилася моя свекруха наслухалася я багато чого цікавого. От тільки коли нова невістка свекруху послала та вона знову соплі розпустила. Я ж сказала хай свекруха згадає все що вона мені і онукам казала і живе своїм життям бо мені такі люди як вона і її син не потрібні.
Відповів всім• 21 августа 2024
З першим разом вирішили. Спокійно спілкуємось і зараз, після 13 років як розлучились. Із другим я ініціатор. Спілкуватись не хочу. Причина розлучення - його зради і невміння це хоч приховати (дурненьким виявився)
Кусман Сиру• 21 августа 2024
Ответ дляВідповів всім
А якби приховував, то вас би влаштовувало і був би розумним?
Дуболом• 21 августа 2024
Ініциатор я, але він своїми вчинками і відношенням довів мене до цього.