Мастер Пис• 21 августа 2024

Що обрати Європа чи США

Чи спробували б ви переїхати в США (Флорида)? при тому, що не погано влаштований в Європі, є робота фізична, не по спеціальності. Дуже хотіла, знайшла спонсора і тепер страшно. В Україну повертатись не плануємо, не має куди.
БезникаяЯ• 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це не правда, купа прекрасних безкоштовних шкіл, можливість закінчити коледж безкоштовно біль ніж реально
Може, це ще якось від штату залежить. Поки всі знайомі в шоці від системи освіти і кількості грошей на неї
Ms. При теле• 21 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Тим більше з дітьми європа. В сша освіта - це дорого. Навіть шкільна, бо безкоштовні школи часто гімно. І за все платити.
Я в фінляндії живу, то в школу лише вдягнути і рюкзак дати - і дитина вивчена, сита і вигуляна. Щастя мамське)
Неправда насчет школ. Правда в том, что в районе с хорошими школами жильн на порядок выше. Но школы есть отличные
Ноунэйм• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
На нашу родину 3000 +|- оренда, я дивилась. Вдвох працювати , одна з/п на обовʼязкові платежі - будинок, страхування і т.д. А на другу жити. Дітей 4. Не потягнемо? Тому і страшно , якщо не потягнемо , ще й всі заощадження витратим і нема за що буде повернутись і головне куди .
Мабуть дійсно краще синиця…
С такими вводными вам надо выбирать штат который может предложить максимально подходящие условия с учетом уровня языка и кое каким опытом или специальностью. Это в корреляции по доходы/расходы. Плюс надо смотреть потребности семьи по климату и общей динамике: 4 детей если они маленькие - вероятность того, что работать будут двое в вашей семье, тем более первое время, очень не велика, ну либо вы оба айтишники на удаленке.
Байрактарна• 21 августа 2024
Ответ длякнопкодав
В Європі так само зараз, всі різні з усіх кутків світу і різнокольорові, спільна лише мова країни.
Та ні, не так само. Вже надто відчівається якась неприязнь до українців. Взагалі до мігрантів. В США більше шансів знайти нормальну роботу. Бо тут є така тенденція, що спочатку всіх своїх візьмуть, а потім, щл вже залишиться іншим. То не є погано, бо країни невеликі і звичайно, що спочатку свої. Але то мої такі думки. Точніше спостереження за знайомими в США і в Європі.
БезникаяЯ• 21 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Возможно. Но автору сильно не поможет то, что у кого-то побогаче хорошая бесплатная школа
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Одна зарплата на обовʼязкові платежі, оренду і тд?
Сорі, а скільки ви плануєте заробляти?
Я не насміхаюся, я реально питаю?
Ну чоловік на натяжних стелях тис 4 (наче є такий варіант зі слів друзів, які там)
і я 2-3 тис. Чи це не реально?
spart-5037• 21 августа 2024
Посмотрела. Они в Калифорнии
Байрактарна• 21 августа 2024
Ответ дляГонУрова дівка
я для себя выбрала Сша, так как там легче влиться в социум, в Европе ты всегда будешь понаехом со смешным акцентом
Так, я про це вище і пишу.
Милота• 21 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Подписана на семью одну. Доход ок 10. Их 3. Штат не помню, но тёплый. Вообще все без роскоши.
У нас 20 на двоих и тоже без роскоши :)
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Всі діти шкільного віку від 1 до 8 класу. Вони і тут майже весь час самі вдома
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
і я 2-3 тис. Чи це не реально?
Чоловіку реально раз так кажуть друзі які в тому ринку. 2 для вас реально, але однієї зп не хватить на оренду + всі обовʼязкові 🤷‍♀️аж ніяк.
Їжа мінімум 1500$, мед страховка ( в Флориді її не дають в якості бенефітів, в інших штатах дають) страховка машин і житла це ще мінімум 1000$ звʼязок, комунальні
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Так, а з ким вони будуть в США?
Fashion_besties• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Мабуть дійсно краще синиця…
Ви уявляєте це ярмо? Якщо один дорослий захворіє чи дитина і одному треба сидіти з дитиною.
А якщо потрібно додому злітати це не на потяг стрибнути.
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Посмотрела. Они в Калифорнии
В Каліфорнію і я хотіла. Але там нікого не має, а з іншого боку може і не треба, самі заравимось
Ноунэйм• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Т.е. ваших младших глядят старшие и отводят/забирают из школы?
Может ошибаюсь, но в США такие финты с детьми не пройдут и к вам быстро вызовут ювеналку.
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую. Ви все чудово мені розклали . Треба все ще добре зважити
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Нашо вам хтось? Повірте в більшості випадків знайомі відморожуються і слава Богу, самим пройти той шлях складніше, але більше досвіду. Ні на кого не треба розраховувати і нікому бути винним.
В нас от брат чоловіка відморозився в останній момент чому я несказанно рада
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Ну чого ж не уявляю. Я так і живу зараз. Діти після школи самі вдома кожного дня, бо у нас графік козлячий. У мене до 20.30 у чоловіка до 23.00 + дорога хв 20-30. За два роки жодного лікарняного, бо перші 3 дні не оплачуються, а це одразу мінус із з/п 200+ євро. Що я , що чоловік збивали високу температуру і йшли на роботу. Дому в мене тепер не має і літати не має куди
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Знайте, є штати де більше соціальної допомоги, де вищі з/п і не такий жаркий клімат. До прикладу в нас в штаті дають 300$ на їжу на людину, страховку і 400-500$ допомоги. Страхування на 2 роки, асоціації допомагають отримати документи і оплату на житло на 4-6 місяців, або і знижки 40-70%
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви в якому штаті?
Вельми шановна• 21 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
В США тоже одеть и рюкзак дать с ланч боксом. Остальное бесплатно.
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
А ви в якому штаті?
В Вашингтоні
Вакцениро Вона• 21 августа 2024
Сейчас все едут в Америку
В рот не ложи• 21 августа 2024
Я б отталкивалась от возраста и знания языка/языков.
Если вы сейчас работаете физически, вряд ли в США вы окажетесь в офисе, особенно если вы 40+.
Имхо, но США для тех людей, кто ’вижу цель, не вижу препятствий’. Что-то подсказывает что вы не из таких людей.

Я скорее за Европу, выбирать страну где можно податься на беженство.
Если вам +- 30 лет, то можно и язык выучить и получить образование и работать не только физически.
Если вам за 40, то можно неспешно учить язык, пойти на какие-то профильные курсы, летом искать сезонную работу, а так перебиваться социалом. Вряд ли в США у вас в ближайшем будущем будут такие перспективы
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляВ рот не ложи

40+ нам. Так, важко буде скрізь . я як раз така, бачу ціль , не бачу перепон)) але чоловік мене тормозить і нагадує, що я не одна і що в нас ще 4 дітей 😃 Але вони мене і спонукають, дати краще життя хоча б для них.
дякую за вашу думку 👍
В рот не ложи• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
дякую за вашу думку 👍
А какие в США перспективы после войны?
Или вы рассчитываете на рабочие визы?
Love_Love_Love_• 22 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
дякую за вашу думку 👍
В США ви дуже швидко будете розвиватися і бачити результат роботи це факт
Фенте Фря• 02 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
дякую за вашу думку 👍
Розкажу і я про Флориду)
В Майамі живе рідна сестра з родиною вже 30 років, моя донька, купа друзів. Тож інфа актуальна і правдива)
Чоловік може заробляти хендіменом від 6-8 тис, робота буде завжди, бо латиноси зазвичай криворукі, а негри ліниві, тому якщо руки з того місця і є набір інструментів, то родину прогодує.
Жінці найти роботу складно без англійської і без іспанської, хіба товари розкладати в супермаркетах за 17-18 дол/годину.
Вище вам збрехали щодо мед.страхування, по u4u в Флориді оформлюють медікейд, досить хороше страхування, до дорослих ще є питання, дітям до 21 року покривається все, стоматолог і окуліст в тому числі. Грошових виплат немає, це правда.
Житло і школи нормальні, якщо не селитися в російськомовних районах типу Санні Айлз або Авентура, там обдеруть, як липку.
Ну і не варто в Вест Майамі їхати, там латинські та негритянські райони.
За оренду на велике житло не скажу, бо в сестри свій будинок, але донька з хлопцем знімають ван бедрум в дуже хорошому районі (район університета, на границі Коконат гроув) за 1600+ десь 150 білли та інтернет. Школи там всі державні прекрасні, племінниця вже в хай скул.
Податки в Флориді чи не найнижчі з усіх штатів, бензин теж чи не найдешевший.
Ще щодо податків: для багатодітних родин є податкові пільги, списують приблизно 2 тис за дитину. Тобто той з батьків, чиї доходи вищі, заплатить на 8 тис доларів менше податків.
По рахункам: білли за житло будуть на 6 десь 250-300 доларів, зв´язок від 200 дол за 6, інтернет десь 50-60, страхування авто 150-200 на міс. Їжа десь 1300-1500 на місяць, може трохи менше, бо в школах безкоштовне 2-разове харчування для українців.
Щоб довго не розписувати, ловіть досить правдиве відео, недавно зняте, там чесна інфа.