Мастер Пис• 21 августа 2024

Що обрати Європа чи США

Чи спробували б ви переїхати в США (Флорида)? при тому, що не погано влаштований в Європі, є робота фізична, не по спеціальності. Дуже хотіла, знайшла спонсора і тепер страшно. В Україну повертатись не плануємо, не має куди.
Зараз все скажу• 21 августа 2024
Мы в Украине
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
саме заради ПМЖ. Мені здається в країні емігрантів легше легалізуватись. Бо у в Франції з цим складно і мова складна для мене.
Ми переїхали з Франції в США при тому що у мене чоловік франкомовний і купа родичів в Парижі.
Я обожнюю Францію, але це країна для французів, вона складна для еміграції
spart-5037• 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не хосу вас образити, але аргументи не дуже.
Нерухомість дорога, роботи мало, все в основному на іспанський, ринок праці завалений мексикосами, не той штат з якого варто починати
А с какого надо начинать ?
Знакомые переехали. Долго были в Польше. Сейчас постят Флориду
Ms. При теле• 21 августа 2024
Автор, если у вас в голове есть вопрос «стоит ли попробовать» - то однозначно стоит. Потом же будет всю оставшуюся жизнь сверлить мысль «а если бы..»
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляspart-5037
А с какого надо начинать ?
Кожному своє, у всіх різні цілі.
Як на мене це глупо, або в тебе мішок грошей
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б радила індустріальний штат місто, де є багато виробництва, великі порти.
Чим таким вам допоможуть ваші знайомі ? Що ви не зможете зробити самостійно?
Вони стануть вашим поручителем по житлу чи мають для вас роботу по рекомендації?
Що у вассз мовами?
Англ слабенький
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Англ слабенький
Тобто ви розраховуєте на низькоплачувану роботу
В Флориді це 16/17$ до податків при оренді 2000$ + біли за один бедрум.
Робочий час 40 годин в тиждень. Як ви хочете виживати?
Ліплю вареники• 21 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Пойти по миру с ним тоже просто. Как минимум бомжей в европе существенно меньше, что намекает))
Это как раз намекает, что в США и бомжом можно прожить)
А в Европе придется работать
СкиниУскачи!• 21 августа 2024
А в США можно выехать только если на момент войны в Украине был?
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляЛіплю вареники
А в Европе придется работать
10000% тут бідним і бомжом бути чудово, а ще мати 5-8 дітей
Мама Чели• 21 августа 2024
Однозначно Європа.
Мама Чели• 21 августа 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Так. Зараз сильніше все перевірять.
КротоТо• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
А Франція не країна імігрантів? Куди вже більше?))) Мова може. Скільки ви у Франції? Англійська у вас гарного рівня? Де працюєте?
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Нет, совсем не легче. То, что США страна иммигрантов, совершенно не значит, что одного желания остаться достаточно.
Сначала украинцам обещали специальный закон, который сделает это возможным, но это все так и осталось на уровне разговоров.
На сегодня или вы получаете рабочую визу, но там есть нюансы по визам, которые ведут к получению гринкарты, или выходите замуж за гражданина/ обладателя грин карты или сама выигрываете грин карт лотерею. Вроде это все варианты.
Дякую за розʼяснення. Треба ще все добре дослідити, ви праві
Мама Чели• 21 августа 2024
Ответ дляГонУрова дівка
я для себя выбрала Сша, так как там легче влиться в социум, в Европе ты всегда будешь понаехом со смешным акцентом
Нажаль не тільки в Європі таке.
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Ніяку особливу програму ніхто не обіцяв, не вигадуйте.
Легалізуватись в США абсолютно реально.
Чучало яблуні• 21 августа 2024
Европа
Более стабильная, лучше мед страховка
Вельми шановна• 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Легалізуватись в США абсолютно реально.
Адвокаты иммиграционные обещали хором. Даже здесь куча народу вещало: скоро примут специальный закон.
Я и написала выше о реальных легальных способах получить грин карту, других пока не придумали.
Лялька в колисці• 21 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Европа
Более стабильная, лучше мед страховка
І додому зуби полікувати можна зʼїздити.
В США це триндець дорого і страховки погано покривають. Ті ж імпланти 5 т і вище.
spart-5037• 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А налог какой ?
Какая чистая зп в час ?
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Так, таке було, але адвокати робили це заради наживи, а тут як завжди, я пам’ятаю ці моменти, смішно було читати. Це просто якийсь конгресмен вніс на розгляд
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляspart-5037
А налог какой ?
Какая чистая зп в час ?
Чесно, я не знаю які податки в Флориді, але це явно не той штат де варто вставати на ноги
spart-5037• 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Если так, как вы озвучили цифры, то конечно очень дорого при небольшой оплате труда
автор Мастер Пис • 21 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
На нашу родину 3000 +|- оренда, я дивилась. Вдвох працювати , одна з/п на обовʼязкові платежі - будинок, страхування і т.д. А на другу жити. Дітей 4. Не потягнемо? Тому і страшно , якщо не потягнемо , ще й всі заощадження витратим і нема за що буде повернутись і головне куди .
Мабуть дійсно краще синиця…
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Там ринок низькокваліфікованої поаці завалений мексикосами, ти не пробʼєшся ні на прибирання, ні на якісь покоси трави і тд. Один Амазон хіба де важка дуже робота.
Виробництва особливо Флорида не має, туристичний регіон. Все 🤷‍♀️
Милота• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Мабуть дійсно краще синиця…
А в Европе вы сколько зарабатываете?
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Мабуть дійсно краще синиця…
Одна зарплата на обовʼязкові платежі, оренду і тд?
Сорі, а скільки ви плануєте заробляти?
Я не насміхаюся, я реально питаю?
БезникаяЯ• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Мабуть дійсно краще синиця…
Тим більше з дітьми європа. В сша освіта - це дорого. Навіть шкільна, бо безкоштовні школи часто гімно. І за все платити.
Я в фінляндії живу, то в школу лише вдягнути і рюкзак дати - і дитина вивчена, сита і вигуляна. Щастя мамське)
Love_Love_Love_• 21 августа 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ні, це не правда, купа прекрасних безкоштовних шкіл, можливість закінчити коледж безкоштовно біль ніж реально
spart-5037• 21 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Мабуть дійсно краще синиця…
Подписана на семью одну. Доход ок 10. Их 3. Штат не помню, но тёплый. Вообще все без роскоши.