Мания-Величия• Изменено 21 августа 2024

Зустрічаюсь з хлопцем

Познайомилась з хлопцем. Він військовий, почали зустрічатись, з’їхались. Наче все добре. Але дізналась, що його батько запойний алкоголік, не працює, іноді таксує коли виходить з запоя. Мати 55 років, давно не працює, також випиває, але в міру. І ось задумалась стосовно майбутнього - чи не стане і мій хлопець алкоголіком, ладно б лише батько пив, але й мати випиває?
Розкажіть ваш досвід якщо маєте.
Карма хамелеона• 21 августа 2024
Аби не жив з ними.

автор Мания-Величия • 21 августа 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Аби не жив з ними.
Живемо окремо
пьЯНА• 21 августа 2024
Чоловік випивав,мати теж не проти хильнути і вітчим покійний такий був.Я мучилась 5 років з його звичкою,потім кинув,не пʼє вже 15 років.Це все індивідуально.Ваш міру знає?
Как_б_не_так• 21 августа 2024
Тяга к алкоголю может быть ’наследственной’. Но если человек осознает это, он не даёт себе спиться - вообще не пьет или пьет совсем немного пь праздникам.
У меня отец любил выпить. Мне нравится запах алкоголя, но я пью крайне редко, сознательно. Осознаю риски.
автор Мания-Величия • 21 августа 2024
Ответ дляпьЯНА
Зараз взагалі не п’є. Та і служить же. Я більше хвилююсь що буде потім..,
пьЯНА• 21 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
А потім буде видно,наперед не переймайтесь.
Хочу барабульки• 21 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Взагалі не п´є це теж дзвіночок, в нього вже є проблеми з алкоголем? Служить - ще більш й мінус, невідомо з якою психікою повернеться
автор Мания-Величия • 21 августа 2024
Ответ дляХочу барабульки
Він на 0 не був, може без проблем з психікою минеться
Ми знайомі з травня місяця, цей час не п’є.
Море Щастя• 21 августа 2024
многие из тех, тех кто был на войне и вернется живым будут с нарушенной психикой. Получать привычный для себя адреналин, кортизол будут, кто от куда. Выпивка, драки, снова мечтать о участии в войне

ЗаведУющая• 21 августа 2024
Навіщо вам чийсь досвід ? Зараз інформації в інтернеті - валом, гугл працює. Щось тут не так .Або вечірні тролі або у вас зовсім розуму немає і начхати на своє життя. Уж вибачте, але не розумію.
Аноним с кешбеком• 21 августа 2024
Тато алкоголік, я - ні. Не п´ю взагалі, мені не смачно
Батьки двоюрідних сестри і брата обоє алкаші. Сестра не п´є, брат теж, але з віком почав грати, ігроман. Зараз на фронті мізки вставляють.
Шлях до зірок• 21 августа 2024
А як ви зійшлись , якщо він служить ?
Ольга.Д.О.• 21 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Нічого ми вам, автор, не порадимо. Час покаже. Знайомі з травня - це ніщо. А вже й з´їхались... Спостерігайте: Чи є тяга, чи знає міру, чи усвідомлює можливі наслідки, чи вважає нормою ситуацію у батьків, на скільки він людина слова, наскільки має сильний рівень самоконтролю й відповідальності за вчинки і тд.
автор Мания-Величия • 22 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
А як ви зійшлись , якщо він служить ?
Приїхав в відпустку, познайомились, одразу з’їхались. Він зараз в нашій обл на ппд служить.