ПрипоРошенная• 21 августа 2024
Марьяна - это полная форма имени? Вам нравится это имя?
Бабульція• 21 августа 2024
Так, подобається, хоча мало жінок зустрічала з таким іменем. Мені взагалі слов´янські імена подобаються.
Попа как у Кардашьян• 21 августа 2024
Повна форма
Мені не подобається. Але лише тому що асоціюється з однокласницею, яка була какашкою
Бабульція• 21 августа 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Повна форма
В мене була вчителька музики Маріанна, не Мар´яна, але суть та сама. Сучка така була)
Гопница-Советчица• 21 августа 2024
Студентська подруга - Мар‘яна. Спочатку було незвично, бо ледве не перший раз почула.
Не скорочували, так і називали - Мар‘яна, Мар‘яночка.
Місячне Сяйво• 21 августа 2024
Обычное. Не нравится, не не нравится. Знаю девушку с таким именем. Очень красивая