Уси Пуси• 22 августа 2024
Юридичний стимул. Як взаємодіяти з ними?
КредітКаса передала справу Стимулу.
Дзвонили в понеділок та сказали, що надіслали щось(не розчула) на адресу реєстрації, доступу до якої я не маю, але якщо бабуся забере то буде дуже погано.
На прохання надіслати на електроннку ще, вони говорять, що якщо їм треба буде надішлють і потім вони надіслали взагалі не на мене якись проект вимоги.
При розмові говорять щоб домовляла з кк про закриття або лояльні умови.
Чи про листи вони просто налякали?
Роза в вазі• 22 августа 2024
Наверное, узнали, что у вас бабушка грозная, и она из вас выбьет кредит получше всяких коллекторов
Карамбулкул• 22 августа 2024
Господи скажете бабушке что вы ни сном ни духом, развелось мошенников, пусть выкинет и забудет
Идууу--уууу блин• 22 августа 2024
Автор, вам не сюди, а до юриста. Кредити з мікрозаймів часто видаються з порушеннями. Тому вони і трусять боржників через колекторів і не звертаються до суду, бо жоден суд не ухвалить рішення на їх користь. І нічого не платіть до консультації.