Леся Українка• Изменено 22 августа 2024
З зубами дійсно біда? Чи я накручую себе.
В мене від народження не було верхніх двійок, просто перші зуби і клики, а на місці двійок дири були. В трьох ортодонтів проводили лікування,, потім поставили імпланти і коронки цирконієві. Наче й норм, а наче і не так як хотілось. Особливо коли знизу вверх дивитись. З внутрішнього боку коронки якісь темні плями, хоча лікар сказав, що це норма так і має бути. І деякі звуки нечітко наче промовляються, але в загальному все норм з вимовою.
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Нормально оно смотриться.лезть к ним лишний раз тоже зачем
Нет, не нормально. Я бы не приняла такую работу. Расположение зубов (наверное это называется планирование зубного ряда), сделано очень плохо. Учитывая, что там было просто пустое место, можно было установить зубы намного гармоничнее. Работа сделана на отъебись. Никакой эстетики. Конюхи без вкуса.
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Расположение зубов у автора такое от природы.и в целом,там нет критического или бросающегося в глаза чего то
Почемучка• 22 августа 2024
Ряд зубний не рівний. Але корегувати його треба було ще до імплантації. А зараз вже як є. Може можна поправити ортодонтичним лікуванням?
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Будете сильно эстетики искать,можно без зубов остаться,оно того не стоит
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Да не пишите ерунду. Потратить куче денег и сделать хер знает что. Вы что не видите, что если бы двойки поставили по другому, передняя часть зубного ряда была бы красивая и ровная?
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляПочемучка
Двойки бы все исправили.
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Серьезно? Наверное поэтому я хожу с красивыми ровными идеальными зубами? ( Импланты)
Леся Українка
• 22 августа 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
У вас точно проводилось ортодонтическое лечение?
Так, проводилось, в трьох ортодонтів, і тоді мені здавалось що все ок
Нашли в капусте• 22 августа 2024
Більше цікаво чому не порівняли зуби перед імплантацією. Тепер це неможливо. Закрийте хоч треми на нижніх.
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
Звичайні зуби. Звичайнісінькі.
і не кажіть, взагалі вже помішались на тих зубах
а дурних розводять на гроші по максимуму і
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Це карієс. Які вінтікі?)))
який карієс на імплантах і коронках на них?
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я розумна. Сходіть до нормального стоматолога щоб херню не писати
Леся Українка
• 22 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Виходить, вже нічого зробити не можна?( думаю на консультацію записатись. Вініри може поставити чи поміняти коронки
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Пломбировать импланты? Это что-то новое
на Порадниці все можливо
Головне, щоб цю ’пораду’ ушлі стоматологи на озброєння не взяли)))
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляВідморожена
Ви розумієте, що то не карієс?)))
Якщо б у Вас були імпланти,Ви б знали як виглядає коронка на цьому імпланту) немає можливості зараз Вам сфотографувати,у мене стоїть тимчасова зараз коронка і ось такий самий «карієс»))))))
та тут питання в іншому: якого рівня інтелект у людини, котра стверджує, що на штучному матеріалі може бути карієс?
Нашли в капусте• 22 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Вініри можна. Можна трошки виправити фасад художнью реставрацією. Ортодонтично вже верх не виправити.
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
замість своїх рідних? Є чим похвалитись, одначе))))
Відморожена• 22 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Та отож) я вже вирішила напряму це не писати,щоб остаточно людину не образити в тупості) ну це ж смішно,правда,а ще більш смішно те,що людина доказує цю маючню)
Губи до вух• 22 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
точно, знищіть ще впридачу до імплантів і 2 здорові зуби, не мєлочіться
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Там все нормально с имплантами у нее
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
А где логика?поточить свои зубы под виниры ,а потом выть,чего я беззубый?)
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Там все нормально с имплантами у нее
Нет, не нормально. Двойки слишком утоплены и поставлены не под тем углом по отношению к соседним зубам.
Вы на месте врача так же бы поставили?
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Вы на месте врача так же бы поставили?
Смотря как кость и лунка позволяла поставить.есть много технических моментов)
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Там все нормально с имплантами у нее
И сами двойки сделаны как топором. Почему такие толстые? Это же цирконий, материал крепкий, позволяет сделать красивый изящный зуб.
Мона Лиза• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Эти пятна - это винтики. Коронка прикручена к абатменту ( грубо говоря абатмент это то, что соединяет имплант в кости и циркониевый зуб или коронку) винтиками! Сверху эту дырочку залелывают пломбой, но так как цирконий материал прозрачный, эти винтики все равно просвечиваются изнутри. Это норма.
Які вінтіки? Коронка на вінтіках? Це якась нова технологія? Абатмент кріпиться гвинтом до імпланта. Коронка суцільна, без отворів, фіксується на цемент, як звичайні коронки... Може це якесь ноухау?
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Какая лунка? Там пустое место было.
Залізний кіготь• 22 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Вы ошибаетесь, есть несколько видов фиксации
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляНе зацілована
Потому,что автор среди множества коронок выбрала именно этот вариант и их оплатила)
Не зацілована• 22 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Вот сделаете импланты и все узнаете.