Цідило правди• 22 августа 2024
Між ванною та кухнею вікно допоможе?
Є дірка з вентиляційною решіткою у стіні між кухнею та ванною-туалетом розміром 20х20. Думаю розширити її і поставити більшу решітку з жалюзями чи вікно щоб відкривалось. Квартира хрущ.
Це може допомогти зменшити вологу у ванній? +світло буде.
Чорт і Шо• 22 августа 2024
Ставьте принудительную вытяжку. Я окно вообще убрала. Вернее оно теперь смотрит в кухонный ящик.
Цідило правди
• 22 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Вже є, не допомагає. Треба буде ще прочистити димохід чи як воно зветься
Цідило правди
• 22 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Можна теплу підлогу чи стіну зробити
Дорого. Коли виключають світло, то що робити? Ну от думаю вікно якесь. Як колись.
Чорт і Шо• 22 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Значит ваша вытяжка маломощная. Дымоход в этих домах на кухне. Чистить вент канал