ХуАнита• 21 августа 2024

Складні двері (гармошка) в душ

У кого є складні двері (гармошка) в душевій, чи практичне таке рішення? Які мінуси можуть бути? Для розпашних не вистачає місця, для роздвижних мабуть теж (ширина 90 см).
Одні думки• 21 августа 2024
Если те, которые как шторка, ездят по направляющей на верху дверного проема, то они прям игрушечные, у нас в кухне дома такие были. Все гости с непривычки их открывали как обычные) ну и выходили вместе с ними)

Каллипсо• 21 августа 2024
Мне кажется, лучше раздвижная дверь, отъехала в сторону, там же есть стена. А гармошка занимает кучу места, когда складывается, нет?
Fervent_Heart• 21 августа 2024
Они очень недолговечные )))
Каллипсо• 21 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Ну вот я что-то такого плана имела ввиду
автор ХуАнита • 21 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Тогда получается, что проход будет где-то 40 см, это будет наверное очень мало
Fervent_Heart• 22 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Вот очень быстро ломаются они. У меня правда не в ванной, а в кладовке на балконе такие. Не поставила бы их в ванную.
Каллипсо• 22 августа 2024
Ответ дляFervent_Heart
А гармошка долговечная? У меня была кухня и там внизу угол так открывался и у родителей так же, это ужас. Перекашивается там, где складывается
Fervent_Heart• 22 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Так я про гармошку и говорю. Кусками отламывается
Зубачистка• 22 августа 2024
Может лучше сделать пятиугольный душ и нормальную дверь ?

Каллипсо• 22 августа 2024
Ответ дляFervent_Heart
Так я ж не про гармошку, а про отъезжающую в сторону дверь писала
Мальчун-задирун• 22 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
У меня на даче душ со шторкой, но мне так не нравится, тоже хотели поставить двери-гармошка, так как душ - это П-образная ниша, то двери отъезжать в сторону никак невозможно
автор ХуАнита • 22 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Уже не сделать, ниша готова, унитаз стоит так, что открытая дверь краешком его цепанет и разобьется
Моторошні троянди• 22 августа 2024
В мене взагалі не має дверей. Скляна стіна з однієї сторони і все :)
Моторошні троянди• 22 августа 2024
Ось так 😀
Fervent_Heart• 22 августа 2024
Ответ дляХуАнита
Что-то я туплю ) вы имеете ввиду двери в душ или в саму душевую комнату?
автор ХуАнита • 22 августа 2024
Ответ дляFervent_Heart
В душ, душевой уголок
Fervent_Heart• 22 августа 2024
Ответ дляХуАнита
В душ, душевой уголок
Тогда точно не гармошку! Вы с ней замучаетесь.
КаРаКаТиЦа• 22 августа 2024
А бюджет який на двері?
Одна справа ’приліпити’ щось, що на це не розраховане, наприклад пластикову гармошку, яка толком не тримається, розвалюється і замахаєтесь її мити, якщо таки встановите (чомусь мені здається, що саме її мали на увазі попередні порадниці).
А є скляні двері, продаються там, де кабіни. Механізм гармошка - складається з 2 частин. Є і інші, треба шукати. Бачила, що двері якось так прикольно по направляючим ковзають і у відчиненому положенні більша частина двері знаходиться всередині кабіни. Треба дивитись. Але там вже вартість 15-20 тисяч може бути.
Або просто щоб всередину відчинялись.
Бувають і роздвижні двері для ніші, і на 90 см бачила. Чи зручно - не знаю, треба ’міряти’ вживу.
КаРаКаТиЦа• 22 августа 2024
Або ще як варіант, є душові двері в нішу, які складаються з 2 частин - одна частина нерухома (30 чи 40 см), інша на завісах (60 чи 50 см). Тоді, можливо, радіус відкривання дозволить не задівати унітаз.
Також є варіант як на 2 фото, теж досить компактно назовні вони виступають

автор ХуАнита • 22 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А бюджет який на двері?
Або просто щоб всередину відчинялись.
Ні-ні, ми розглядаємо варіант нормальних скляних дверей саме для душової, в тій же AM.PM є моделі за 10-12 тис. При відчиненні складаються всередину кабіни
автор ХуАнита • 22 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
О, такі як на першому фото теж розглядали, але не знайшли схеми з точними розмірами, щоб не промахнутися
КаРаКаТиЦа• 22 августа 2024
Ответ дляХуАнита
На фото видно назву виробника, зайдіть до них на сайт.
автор ХуАнита • 22 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У Спленко ця модель від 11 тис за кв. м., це вже за межами нашого бюджету. Ми аналогічний варіант дивилися іншого виробника, але там за всю конструкцію дешевше було. Та розмірів нерухомої і рухомої на сайті виробника нема (що дивно)
Руда ліса• 22 августа 2024
Може вам підійде такий варіант?
КаРаКаТиЦа• 22 августа 2024
Ответ дляХуАнита
Можна поцікавитись у продавця, мають знати такі пвраметри.
На сайті епіцентру є і інші такої конструкції.
Cersanit, наприклад. Там в описі є і креслення з розмірами
автор ХуАнита • 22 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую, якраз дивлюся кілька моделей Церсаніт такого плану. Дійсно є креслення, а от у цікавої моделі Равак, що вище скидали, навіть на сайті виробника і навіть в інструкції (знайшла і скачала) нема. Але принаймні вже є від чого відштовхуватися.
Тобто гармошку, як я бачу, дівчата не радять
КаРаКаТиЦа• 22 августа 2024
Ответ дляХуАнита
Та гармошки просто ні в кого з них нема, вони навіть не знають, про що мова.
Я не думаю, що там можуть бути якісь серйозні проблеми з ними, якщо брати якісні нормального бренду.