побольшомусекретику• 22 августа 2024

Мой брат по папе погиб в Киеве в самом начале войны

Он был в теробороне, уже тогда давали за погибшего 15миллионов или ещё нет?
Просто папа писал отказ.
Папу кинули на бабки невестка или это просто отказ от наследство? Папа пенсионер
Вільний митець• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Отец лох, мог на старости пожить.
А так мне пофиг
Ну він сам вирішив.Ви там до чого.То ж його справа.Вирішив залишити гроші невістці,а можливо і внуки є.

Лунтик-паунтик• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Все выплаты связанные со смертью выплачиваются жене и детям погибшего. При чем тут ваш отец?
И родителям тоже.
Я брала специально в загсе свидетельство о смерти нашего отца для военкомата
Где тут 0?• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Выплачивают всем в равных частях родители, жена, дети
Вы не знали?
И наследство так же делится
Ви ігноруєте питання про контракт
ТРО це добровольчі загони
Не військові
Ніяких грошей може і не було ..
Тема для чого ?
Дайте вподобайок• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Отец узнал что сын умер только через месяц или два
Такие были тёплые отношения...
Конечно папочка должен был денюжки получить
Лунтик-паунтик• 22 августа 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Таке від сонця не нагріє, це щось тяжче))
Тут скорее всего автор жалеет больше чем сам отец.
автор побольшомусекретику • 22 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ви ігноруєте питання про контракт
ТРО це добровольчі загони
Не військові
Ніяких грошей може і не було ..
Тема для чого ?
Я, незнаю
Дайте вподобайок• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
И родителям тоже

Вільний митець• 22 августа 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
То звісно,обломалося
Рятівник Малібу• 22 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Родителям тоже.
Жене и детям. Это не наследство
Ответ дляРятівник Малібу
Жене и детям. Это не наследство
И родителям
Зрадорозганячка• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Отец лох, мог на старости пожить.
А так мне пофиг
Дуже видно, як вам пофіг. А від вас батькові на старості щось перепаде?
Рятівник Малібу• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Вы не знали?
И наследство так же делится
У меня муж умер, никакие родители нигде не фигурировали. Я сама все оформляла.
Дайте вподобайок• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
При чем тут ваш умерший муж? Мы о погибших при выполнении боевых задач
МаринаХ28• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Жене и детям. Это не наследство
Господи, говорю с живого примера знакомой, муж которой погиб в Бахмуте.

РОДИТЕЛИ ТОЖЕ.
Рятівник Малібу• 22 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28

РОДИТЕЛИ ТОЖЕ.
Ок.
Вільний митець• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Батьки обовʼязково.Хіба пишуть відмову в ртцк
Где тут 0?• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Я, незнаю
Тоді тема не про що
Контакти підготували десь з квітня
До того ніхто нічого не міг виплачувати
Вони НЕ військові були, розумієте ?
Где тут 0?• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Я, незнаю
+контракти мала на увазі
Пэрисхилтонша• 22 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Разве если в ТРО - эта выплата идет семье погибшему, он участник боевых действий? По моему, такие суммы получают только те семьи, у которых брат/муж/сват погиб при исполнении боевых задач.
Мне тоже так кажется. Если он не числился военнослужащим-деньги не положеньі

Ответ дляЗрадорозганячка
Как это? Мне умирать перед отцом?
Туся муся• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
і батькам теж
Где тут 0?• 22 августа 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Звичайно. Вони ж не військові
Військовим виплачують за ряду умов, якщо загинув на завданні
То все фіксується документально. Приказ тощо
ТРО загони могли бути сьогодні 100, завтра 10, післязавтра 50 чоловік.
Хто там рахував загиблих, де і як
Фея_3уровень• 22 августа 2024
знакомый после теробороны Киева, пошел на передок, получил ранение через пару меся, вернулся домой летом 2022, ему выплатили как положено 1 млн
Где тут 0?• 22 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
То в нього був контракт після ТРО
Творю чудеса• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Отец лох, мог на старости пожить.
А так мне пофиг
Вы наверно хотели написать ,что отец мог вам с выплаты отстигнуть .
А так вам пофиг что брат погиб ? 2е предложение я правильно поняла?
Заместитель Анонима• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Не придумывайте. Родители первые наследники
Усміхайлик• 22 августа 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Так это в бою на лесной погиб(метро лесная)
Коли це там були бої?
Свідок Перемоги• 22 августа 2024
Ці гроші діляться між найближчими родичами, як мені відомо. Тобто, ваш тато та жінка брата мали право на ці гроші. Аби їх отримати треба багато бумажок зібрати, це не так просто даються гроші. Виплачуються вони за роки — не відразу вся сума. Плюс, там є певні обмеження, наприклад, якщо жінка його вийде заміж ще, то гроші вона вже не отримуватиме і тд. Купа нюансів. Якщо тато написав відмову, то це вже не знаю. Це ж документ робиться певний, що батько не претендує на ці гроші і все. Переписати неможливо таке, тобто змінити думку
короткопамятна• 22 августа 2024
мой муж тоже был на фронте,
счас ранили, лежит в госпитале,
и вроде больничный платят какие-то копейки
Пекельнi Борошна• 22 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Мають право батьки пенсіонери сто відсотків. Дружина, діти та батьки. Якщо звісно заяву напишуть. Бо заява не спільна подається, а окремо від кожного. І тоді Міноборони приймає рішення. Відповідь надходить кожному окремо. У нас і дружина отримує, і дитина, і мати- кожен на свою картку