маминаБубочка• 22 августа 2024
Вы столкнулись с ксенофобией с 2022 года? В какой стране? Опишите вашу ситуацию
Белая и пушистая• 22 августа 2024
Ксенофобия есть везде, если уж на то пошло
Это не от страны, а от человека зависит
Из Кукуева я• 22 августа 2024
Опишу ситуацию: когда началась война, я работала волониетрм -переводчиком в Польше. Помогала нашим переселенцам оформлять помощь и обустраиваться на новом месте.
И то,что творили украинские граждане, это часто просто на голову не налазило. И да, таких случаев было очень много и поляки,которые с этим столкнулись, в праве считать, что все украинцы такое ...
Ответ дляИз Кукуева я
Так опишіть ситуацію: що саме витворяли українці?
Из Кукуева я• 22 августа 2024
Ответ дляivd_07
Выбрасывали еду,которую им приносили поляки,дрались за игрушки, которые им приносили. Скандалили при расселении,не хотели идти туда,куда их приглашали пожить местные,просто так и без всякой платы, требовали отдельные квартиры. Одна женщина отказалась выходить на работу, работу, Карл, на рабочее место , которое специально для нее создали в маленьком городке,потому,что ребенка 14 лет нужно провожать в школу. Другая дама отказалась платить за детский сад, потому что у нее ’ 3 детей и должна быть льгота’. А ещё она регулярное приходила за ребенком вовремя ,а с опозданием на час- полтора. Потому,что ей надо после работы зайти в магазин,а с ребенком это сложно. Это был непередаваемый стыд.
Ответ дляИз Кукуева я
Так, дуже неприємно. Уявляю, як Вам доводилось такі ситуації згладжувати.
Також я розумію, що людина у стресі, а вони всі тоді були у стані шаленого стресу, може утнути будь-що.
Кудрі кручу сама• 22 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Не вправі. По-перше, якби вони рятувалися від війни, ніхто не знає як поводилися б в стресі. По-друге, всіх судити за кількома...
Из Кукуева я• 22 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А за якою кількістю судити?якщо людина стикнулася з хамство, яке йде від людини іншої нації/ громадянства,вона обов´язково це запам´ятає. А враховуючи те, що у перші місяці війни, поляки дійсно ділилися своїм власним , пускали у власні оселі, годували, приносили одяг та іграшки, влаштовували у дитячі садки( у які існує черга серед місцевих) та інше. То всі ці хамські витребеньки- це просто плювок у обличчя
Из Кукуева я• 22 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Навіть у стресі люди бувають вдячні,а бувають бидло..
Кудрі кручу сама• 22 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
За допомогу велика подяка. Але за своє життя, певно поганих і нахабних поляків навіть у спокійному стані вони бачили більше, і нічо, не зненавиділи. По- друге, чомусь вважається, що біженці гірше за бомжа, і має радіти будь-чому. Але люди в дикому стресі, вмикається тумблер виживання, багато хто дома не останній хєр без солі доїдали, інерція, звички. Вони не зобов´язані ходити у лахмітті і їсти будь-що. Я не схвалюю нахаб, так, є невиховані, непорядні люди, за яких і соромно, і злість бере. Але. Такі люди є і в Британії, і в Німеччині, всюди
Кудрі кручу сама• 22 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Так, не залежно від національності
Чу Ча• 23 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
100% в городке в Украине тоже самое наблюдала. Дрались за б.у куртку Зара