Я_и_моя_собака• 22 августа 2024
Хто багато років без пари?
Ви змогли після довгих років самотності зав´язати із кимось стосунки?
Я ось вже давно сама, так звикла, що і не уявляю інакше. Часто ловлю себе не думці, що мабуть вже і розлінилась, бо не треба нікому готувати і т.п. Хоча не буду приховувати, що деколи і хочеться знову відчути приємні емоції.
Це лінь, звичка чи самодостатність? Як гадаєте?
жижифреймут• 22 августа 2024
Я. І не шукаю нікого в 33. Вже життя закохувалась невзаємно. Не знаю, що зі мною. Ніяких зовнішніх вад немаю, працюю на хорошій роботі. Хлопці звичайні були, навіть не успішні приватні підприємці. Не те, щоб я за якимись багатими бігала, чи ще щось. Я просто забила зараз…
Винник• 22 августа 2024
3 года... стараться точно уже не хочу. быт пугает и дополнительные обязы
мне 28
Жинси на дитину• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Сестра! У мене так само. Так я ще й познаходила купу плюсів у цьому! Хоча за сімейних щиро радію. У мене подруги всі заміжні і з дітками.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Просто так сложились обстоятельства
Іноді складаються сприятливі обставини, але я завжди обираю свою свободу.
Lilian-nochka• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вы выбираете то,что комфортно вам)
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Мені і закохатися складно. Теж нікого не шукаю.
Olivia 666• 22 августа 2024
А чому ви впевнені що вам доведеться для когось готувати? Може для вас будуть готувати,а може разом будете в радість це робити,а може взагалі у пузатій хаті їсти будете або в ресторанах. Так налаштовуєте себе якось.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляЖинси на дитину
В мене теж, правда маю лише друзів-чоловіків, колишні мої колеги, з дівчатами/жінками спілкуввання зійшло майже на 0, бо немає спільних тем. На всі святкування вони приходять із сімʼєю, а я сама, мені і самій некомфортно😢
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я закохувалась так сильно, що ледь «зібрала себе» після того, як він обрав іншу і погано порвав зі мною. Більше не вдається закохатись. Взагалі більше не вірю в кохання в моєму житті. Воно звісно існує, але не для мене і не в мене.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляВинник
мне 28
Так, багато чого лякає, але якщо людина твоя, то і зобов´язання вже не будуть тягарем.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляНиф_ниф
Человеку нужен человек.
Мені потрібна не просто людина, а моя людина, з ким я зможу бути самою собою.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляOlivia 666
А от чомусь інакше і не думала, адже дійсно може бути і по-іншому. Було б добре, але малоймовірно.
Ниф_ниф• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Життя таке коротке, можна просто згаяти дорогоцінний час.
Не люблю натовп• 22 августа 2024
10 років сама. Ніби і хочу відносин, але боюсь. Звикла бути сама хоча і важко
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Так, дуже важко збирати себе по шматочках. А потім, обпікшись на молоці, дуєш на воду.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляНиф_ниф
Але ж це привід для того, аби бути будь з ким.
бибизяна• 22 августа 2024
Мне 36, лет 5 так, нет энергии еще и на отношения, так что решила ято если само найдктся - тогда попробую, нет - то и нет. Пока не находится
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я теж так не думала, бо більшість чоловіків будуть вимагати приготуванні їжі і порядок в домі саме від нас. Хоч ми будемо теж ходити на роботу і можливо навіть заробляти більше за них. Але є винятки.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляНе люблю натовп
У мене все так само. На якийсь момент приходить усвідомлення, що життя проходить в самотності, але потім щезає.
Не люблю натовп• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Хочу ще дитину, але розумію що час іде і вже пізно народжувати буде. мені 36
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ длябибизяна
Я теж вважаю, що твоє тобі знайде, хоча багато хто не згоден із цією думкою.
Енергія з´явиться, коли закохаєтесь.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ длябибизяна
І в мене немає, мені 33. Не працюю фізично, робота в офісі з 8 до 4, але приходжу додому і просто падаю, так, наче в шахті зміну відбувала. Я не знаю, що не так, вже здавала аналізи, все в нормі…
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Просто їх дуже мало.
Я_и_моя_собака
• 22 августа 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ще є час для народження дитини, років 5-7 точно.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так, тим більше якщо нічим особливо непримітний мужчина шукав в мені недоліки і обрав іншу, то спробуй повір, що з кращим за нього щось може бути. Та і слід такий він залишив, бачу когось схожого на нього, одразу згадую, хоч нічого більше з ним не хочу. Не пробачила б, якби не навіть хотів повернутись.