Я_и_моя_собака• 22 августа 2024

Хто багато років без пари?

Ви змогли після довгих років самотності зав´язати із кимось стосунки?
Я ось вже давно сама, так звикла, що і не уявляю інакше. Часто ловлю себе не думці, що мабуть вже і розлінилась, бо не треба нікому готувати і т.п. Хоча не буду приховувати, що деколи і хочеться знову відчути приємні емоції.
Це лінь, звичка чи самодостатність? Як гадаєте?
Плету корзинки• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
У вас клімакс у всій красі
У мене? Ви лікар гінеколог?
Чи рахуєте, що в 46 життя закінчилось?

Мир Мир Мир!• 22 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Чому не виженете?
Это нужно бы сделать.Потому что так жить-это бред.Говорит,что нужно экономить.А что зарабатывать больше,то нет.Ну и конечно на диване морской звездой лежать.Так что я завидую незамужним.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Співчуваю вам😢 Тобто він думає, що проблема не в ньому і його заробітку, а у вас. Ну геніально з його думки😢
Реанимация• 22 августа 2024
20 років сама,не планую
ДлинноНожка• 22 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Слушайте, я Вас сейчас простимулирую.
У меня точно такая же история. Пришел на все готовое, живи и радуйся. Дом вылизываю, подрабатываю, дочкой занимаюсь. И не нужны мне были его деньги и не шпыняла его карьерой никогда. Мало того, он у моей семьи занимал на бизнес и ничего не пошло у него. Дважды.
А теперь, спустя 17 лет, я у него нахожу в телефоне запароленный секретный чат и звонки с другой феей, моложе, милее.
Вопрос, и кто из нас дура? И чего я терпела пивные выходные, отсутствие нормального внимания ко мне, бытовой тупизм и прожорливость как у тюленя?
Так вот, не ждите вот этого. Не ждите пока он не пойдет еще в сорокет развлекаться от скуки по бабам. Он не ценит, не помогает - выходи, следующий.
И ответ автору на её главный вопрос. Нет, я бы не страдала в одиночестве даже через 10 лет. Я бы так любила свой комфорт и порядок, что ходила бы только на свиданки с новыми разными людьми и хрен бы кого домой к себе повела.
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Слушайте, я Вас сейчас простимулирую.
Так, дуже важливо вчасно зрозуміти і знайти сили змінити своє життя, але краще пізно, ніж ніколи.
Мир Мир Мир!• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Абсолютно,проблема не в ньому.Економити на їжі треба ,говорить.Час важкий,війна,роботи нема.І взагалі чоловіків берегти треба,бо їх мало залишилось.
Мир Мир Мир!• 22 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Слушайте, я Вас сейчас простимулирую.
Спасибо.Я знаю,что без него лучше будет,легче.Пустая трата времени и нервов.
Реанимация• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Їх не мало ,просто ви коли зустрінете такого чоловіка ,скажете ні не підходить бо мало заробляє чи машини не має , грошей у нього обмаль, адже читаю я тут порадниць і чую як усім подавай багатого , навіть може бути абюзер ,лиш би багатий
Не правда,я раніше і за двірника заміж пішла б,тільки по взаємному коханню,пройшли роки де те кохання

Реанимация• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Ви одна з тих ,з яким милий рай в шалаші?до перших морозів😂
Не правда
Обстановщица• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
У вас клімакс у всій красі
Все после 40+ уходят в монастырь - в женский, мужской? И у мужчин климакс, и что теперь )
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляРеанимация
Мало хто цьому вірить, адже вважають, що жінка чоловіка розглядає лише як гаманець. Є й такі, безумовно, але ж не всі.
Реанимация• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не розглядає,я дуже хотіла заміж,або відносини.Я сама маю роботу,мені хватить.
Реанимация• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
І ви згідні на хорошого чоловіка який допомагатиме і т.д .проте наприклад він зароблятиме мало?
З радістю,я сама заробляє не багато і мені не важно
Cameron• 22 августа 2024
15 років сама…Мені зараз 45
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляCameron
15 років сама…Мені зараз 45
Майже однолітки з Вами. Більше не плануєте стосунки?