Я_и_моя_собака• 22 августа 2024

Хто багато років без пари?

Ви змогли після довгих років самотності зав´язати із кимось стосунки?
Я ось вже давно сама, так звикла, що і не уявляю інакше. Часто ловлю себе не думці, що мабуть вже і розлінилась, бо не треба нікому готувати і т.п. Хоча не буду приховувати, що деколи і хочеться знову відчути приємні емоції.
Це лінь, звичка чи самодостатність? Як гадаєте?
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Просто їх дуже мало.
Так, або це якісь європейці, а в наших інший менталітет.

автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Так, тим більше якщо нічим особливо непримітний мужчина шукав в мені недоліки і обрав іншу, то спробуй повір, що з кращим за нього щось може бути. Та і слід такий він залишив, бачу когось схожого на нього, одразу згадую, хоч нічого більше з ним не хочу. Не пробачила б, якби не навіть хотів повернутись.
Думаю, що потрібен час. І людина, яка зможе довести, що все може бути інакше.
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Просто їх дуже мало.
Їх не мало ,просто ви коли зустрінете такого чоловіка ,скажете ні не підходить бо мало заробляє чи машини не має , грошей у нього обмаль, адже читаю я тут порадниць і чую як усім подавай багатого , навіть може бути абюзер ,лиш би багатий
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
І ви згідні на хорошого чоловіка який допомагатиме і т.д .проте наприклад він зароблятиме мало?
Раніше була, бо дуже сильно кохала, хотіла просто, щоб він був поруч, тим більше надто молода була. А зараз напевно ні, який сенс. Взагалі нікого, не хочу, якщо чесно.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А чи захоче він щось там доводити, взагалі… Не в тому ми столітті народились напевно😢
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
А в душі то порожнеча ,хочете все ж таки мати чоловіка ,проте вже вимога до чоловіка не така мінімальна ,а подавай вам багатого і т.д. ,так що не обманюйте самі себе ,і нас усіх ,щодо свого бажання
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Раніше, коли я була молодою і наївною дівчинкою, я б відразу відповіла, що так, головне, щоб людина була добра.
Зараз я так однозначно сказати не можу. Все залежить від конкретної ситуації, від самої людини, бо заробіток сьогодні маленький, а завтра більший. Але якщо чоловік в усьому іншому ’не чоловік’, то тоді точно ні.
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Якщо взяти середньостатистичного чоловіка ,гадаю він буде згідний щось вам там доводити, проте ви ж не розмінюєтеся на таких ,як і усі ми
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Ні, я на це трохи інакше дивлюсь. Навіть більше скажу, що була заміжня за простим чоловіком, нічого особливого не вимагала, але і в цьому випадку сімейне життя не склалось.

Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
З такою інфляцією ,дивіться щоб той заробіток завтра ще меншим не став, а то у вас уява ,сьогодні мільйон ,а завтра два мільйони😂
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Це на порадниці, а в житті скільки таких чоловіків, що прийшли на все готове, жінка красуня, житло власне мала, бо батьки наприклад купили, працює, діти. А чоловік заробляє тисяч 15-20 гривень, приходить додому і лягає на диван в телевізор, чи комп’ютер і все, нічого його не колише. А жінка зайнята всім… І сенс в такому, аби просто чоловік вдома.
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Якщо Ви його зацікавите або у нього виникнуть почуття, то чому ні?
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Були ,все в минулому ,зараз ви хочете бути з чоловіком ,проте апетит ваш щодо фінансів зріс ,щодо чоловіків
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Називайте все своїми іменами, признайтеся собі ,що ви самотня ,хотіли б мати кохану людину , проте не розглядаєте бідного ,а вимагаєте в долі чоловіка заможного
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Ви мене не зрозуміли, на жаль. Фінанси не стоять на першому плані. І наявність їх не гарантує щасливих стосунків.
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Так ви шукаєте чоловіка, чи вас турбує , який нахал ,він з´явився у моєму житті ,тоді коли у мене все по багатому,а яяяяй! А що чоловік винен що він познайомився з вами коли ви багата?
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
А що він повинен робити цікаво,? Ладно прийде посуд помиє ,прибере, ну якщо час дозволить їжу приготує, далі що ? Що від нього повинно далі лізти?
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ви одна з тих ,з яким милий рай в шалаші?до перших морозів😂
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Може якщо і хочу десь там глибоко в душі, то я надто лінива, щоб бути з ним, піклуватись, проводити час. Я ж маю бути жінкою йому, а не дитиною. Тому і пишу, що краще самій, не хочу я мінятись і міняти свої звички. Упущений той час, коли я готова була зробити все, щоб він був поряд. Зараз я вже на таке не підпишусь.

Ищу Аленя• 22 августа 2024
Ответ дляOlivia 666
А чому ви впевнені що вам доведеться для когось готувати? Може для вас будуть готувати,а може разом будете в радість це робити,а може взагалі у пузатій хаті їсти будете або в ресторанах. Так налаштовуєте себе якось.
Ми від дорослі дівчата і у казки не віримо
автор Я_и_моя_собака • 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Була, але це ніхто не цінить.
Плету корзинки• 22 августа 2024
Дівчата, що я читаю?) Ви ще такі молоденькі- 28-33-36. Все життя попереду! А ви вже нічого не хочете.
Де мої 36???? Мені 46, 10 років тому вигнала чоловіка. Повірте, такого ’ шасливця ’ я би і свожму ворогу не побажала.За цей час мала стосунки і не одні і зараз не втрачаю надії. Ще хочеться приємних моментів і готова готувати і зустрічати з роботи кохану людину.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Такі середньостатистичні чоловіки не відповіли мені взаємністю. До прикладу перший, машини немав ніякої, працював на державному підприємстві на середню зарплату, закордоном ніколи не був. Інший, кого дуже сильно кохала, жив з батьками, машина була, але дуже стара, батьківська, роботи постійної не мав, пробував робити вивіски і рекламу для магазинів, не вдавалось розвинути цей бізнес, були місяці без жодного замовлення. Більшість часу сидів вдома. Я готова була з ним на все….
Масіус• 22 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
У вас клімакс у всій красі
Ищу Аленя• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
Ну от хай впрягається в сімейне життя.

Подумає, ага, ось за два тижні школа, дітям треба канцелярію, взуття та одяг, мабуть. Треба перевірити, з чого вони виросли, що ще можна поносити. Пошукає хай де ціни нормальні,походе з дітьми по тех магазинах, послухає їх ниття , що вони то хочуть, то не хочуть, поки розміри їх підберуть.
Потім по дорозі додому з торбами хай ще в магазин навідається, вирішить, що треба купити на обід і вечерю, з чого він їх готуватиме. Прийде додому, одразу до плити, всіх тоді нагодує, посуд перемиє, дітей до ладу приведе, речі їх розкладе після денного уряду.
Вигуляти ще їх треба вечером, бо літо, потім знову годувати, перевірити,щоби вони намилися, спати зібралися.
Ввечері прибрати, можливо ще після всіх прийдеться унітаз, ванну помити, в коридорі замести та підлогу протерти.
Тоді план на завтра якійсь продумати, що по дому треба зробити, дітей кудись діти.
В ось коли вже очі злипаються, і хочеться вмерти, хай впаде в подружне ложе, а там ще дружина неаханна чекає І це всього лише одна частинка одного дня, а давайте кожного дня схожі питання вирішувати
І головне, не жінка копнула під сраку його, а він сам оці всі щоденні справи продумав та виконав.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляМасіус
В магазин наприклад іноді сходити, з дитиною хоч іноді погратись, тим більше якщо вона сама до нього тягнеться. Я за поділ домашніх обов’язків була б. І чому йому можна завалитись на диван, а мені ні. Може я теж хочу лежати після роботи.
жижифреймут• 22 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ну от хай впрягається в сімейне життя.

Згідна з вами на всі 100%. А, ще щоб дружина не забула сказати, що він поправився, живіт відростив, до шлюбу таким не був. І щоб до дружини молодий колега надписував ввечері, типу по роботі.
Мир Мир Мир!• 22 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Вот у меня так.Только и 15 не зарабатывает.
ДлинноНожка• 22 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Ну от хай впрягається в сімейне життя.

Він Вас не зрозуміє ніколи. Бо 99% не уявляють що саме означає бути мамою і дружиною. Відтак, і не вміють цінувати. А після розлучення до них все одно мало доходить, хоч він і помічає що більше нема поруч порядку, борща і налисників, тому він просто шукає нову домогосподарку і, як і цей, бідкається або на те, що всі ми любимо гроші (бо сам він ще й заробляти не вміє, попри те, що вдома все робилося для і за нього) або шльондри (бо покохала того, хто вміє то все цінувати щодня).
ДлинноНожка• 22 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Чому не виженете?