Не боюся осуду• Изменено 22 августа 2024
Євро таке дороге стало, за 46 ще не купувала, долар дешевий в порівнянні
Ви що купуєте?
Ну що 41К за 1000$, а що 46К за 1000€ різниця якась психологічно велика, не можу наважитись купити €.
В валюті ж 1000 одна, а в гривні на 5000 тис різниця))
Яку валюту купуєте зараз ви для заощаджень? І чому такий вибір?
Результат:
вже голосів:
30 (36.59%)
Нічого взагалі
18 (21.95%)
$
13 (15.85%)
50/50
11 (13.41%)
Свій варіант
10 (12.2%)
€
неДоЖиру• 22 августа 2024
Я от цены на капусту охерела. Месяц не покупала, а сегодня просто впала в ступор.
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
Что так выросла цена?
Я не покупала давно
неДоЖиру• 22 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Что так выросла цена?
Я не покупала давно
39 за кило. Все лето была 8-12/
Сусідка знизу• 22 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
У вас по чем? Я тоже офигела- 33
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
39 за кило. Все лето была 8-12/
Ого😬
Часи такі не знаєш, що завтра буде, чим запасатись і як хоч трохи вберегтись
Верочка 100%• 22 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
Она не уродила. Я сажали дофига и трошки, а смотреть не на что и все равно буду покупать
Чорт і Шо• 22 августа 2024
Покупаю что дешевле и на что есть в данный момент гривна. В прошлом году брала евро, сейчас - доллар.
ВундерКИНГ• 22 августа 2024
Ви молода зовсім?) не пам,ятаєте як доллар був 8, а евро 10-11? У відсотках ще більше було тоді, років 13-14 тому
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Теж так думаю, поки доллар дешевший- краще його, але і євро хотілося б, хоча для заощаджень його ніколи не розглядала, бо всі розрахунки в $, а евро більше для підстраховки
Чорт і Шо• 22 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Я считаю что должно быть то и то. Сейчас время такое, вдруг придется уехать - лучше в евро конечно. Доллар для сбережений.
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ну і?
Зараз це яким боком?
Як вашу інформацію використати?
Я колись і в Крим їздила частіше ніж за кордон))…
Зараз це яким боком?
Як вашу інформацію використати? Я колись і в Крим їздила частіше ніж за кордон))…
Хочу в БАНю• 22 августа 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Я ще по 4 пам´ятаю.
Несемо світло разом• 22 августа 2024
пару років тому доллар був дорожче ніж євро, був потім однаково, це курс доллар/евро, тому і в грн дорожче
Чорт і Шо• 22 августа 2024
А почему доллар и евро все время растет с разницей в 4 гривны?
Я помню доллар по 8, а евро около 11
Потом доллар был 16, евро около 20
Сейчас доллар почти 42, евро около 46.
Почему все время 4 грн? Кто понимает?)
Я помню доллар по 8, а евро около 11
Потом доллар был 16, евро около 20
Сейчас доллар почти 42, евро около 46.
Почему все время 4 грн? Кто понимает?)
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А фунт?
Ніколи фунт не купувала, не знаю і як виглядає))
Він завжди був найдорожчий, але не ходовий
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
От і я так думаю, €- хто планує виїзджати, $- хто бачить майбутнє в Україні))
В Європі доллар не люблять і його там не вигідно міняти.
Але у нас він в ходу і ціна зараз здається хороша, може після виборів у сша він піде вверх у світі
Попихтю та й годі• 22 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Ви бачите?
Мовчу, але хочу• 22 августа 2024
Ціни ростуть кожен день, зато мінімалку вирішили ’заморозити’. Як жити?
Не боюся осуду
• 22 августа 2024
Ответ дляПарасюха
Вы ж про сало спросили
Салом лучше закусывать)) Закусывайте
Губка Боб• 22 августа 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я ще по 4 пам´ятаю.
я по 1.8 ще памʼятаю 🙈 але мені було років до 10 тоді
Пупуговка• 22 августа 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Так, було кілька місяців в 2022, коли євро було дешевше ніж долар. Тоді був дефіцит долару в банках, та і в обмінках був не усюди.
Я тоді зробила, як виявилося, невірний вибір - долар купила.
Щебетушка• 22 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А кому доллар нужен)))
Щебетушка• 22 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
И в Европе что с долларом делать они там не нужен , а при обмене очень не выгодно его там менять