Даю справку• 22 августа 2024
Кешбек від Дії до 3000 грн
Бачили новину, що з вересня запрацює програма кешбеку 10% від дії за покупку українських товарів можна отримувати до 3000 грн щомісяця!
Як ставитеся до такої програми?
Огірок та Помідорчик• 22 августа 2024
Мені дуже цікаво хто саме буде повертати цей кеш-бек? Виробник?
120-120-120 (не худею)• 22 августа 2024
Это чтобы знать, кто по 30 тысяч в месяц минимум тратит, что ли?
заварний look• 22 августа 2024
Да, просто так гроші будуть роздавати, тримаємо кишені наготові
Огірок та Помідорчик• 22 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
А без кеш-беку люди не витрачають кошти?
Огірок та Помідорчик• 22 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Разводняк. Хотят доступ к карте
Хто хоче?
З родзинкою• 22 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Хто хоче?
Государство. Как и ВПО первое время раздавали деньги, а потом по новым адресам тцк наведывались. Ничего не делается просто так
Кудряшка Сью• 22 августа 2024
Ну так себе, Облэнерго тоже кешбек предлагает за покупку украинских товаров, посмотрела что это за новинка такая, фигня, фигнёй оказалось, на некоторые интернет магазины, даже доступа нет, а если сделать заказ и доступ закроют, пиши пропали деньги, так получается.
Огірок та Помідорчик• 22 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Для получения кеш-бека не нужны никакие адреса
СМСница• 22 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Та все ..что тут знать
120-120-120 (не худею)• 22 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Тратят, конечно. Просто зарплата у некоторых гораздо меньше трат почему-то.
СМСница• 22 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Далеко не все)
Ну будут знать что 10 и что? Посадят?
З родзинкою• 22 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Чтобы получать кешбек, гражданину необходимо открыть специальный счет и получить виртуальную или физическую карту в своем банке или в приложении. Дать согласие на передачу данных о транзакциях при покупке товаров из выбранных карт.
Вы даёте доступ к своей карте.
Огірок та Помідорчик• 22 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Вы даёте доступ к своей карте.
Это именно в это программе такое? Все кеш-,Беки ,которыми я пользуюсь,приходят на ту карту,которой рассчитывают, ничего отдельно открывать не нужно
Вся така шо куди там• 22 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Разводняк. Хотят доступ к карте
Ви що, а халява (уявна)? Ті, що зараз слюнями стікають на т.зв. кешбек від зеленої чуми, певно, так само летіли у 2019-му за обіцяним кінцем епохи бідності
После шести ни-ни• 22 августа 2024
А пам’ятаєте як перед лютим 2022 Зе обіцяли соціальні смартфони є-бабуся? Чи це мені наснилось...
А, ось, це була реальність
Вся така шо куди там• 22 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
з ваших же кишень і витягнуть)))) чергове шулєрство від зелених наперсточників
’на саму програму виділено понад 3 млрд грн коштів із держбюджету 2024 року і майже 6 млрд грн 2025 року, що прямо пов’язано зі збільшенням податків.
«Просто нагадаю, що це все відбувається в тій самій реальності, де нам не вистачає вже 500 млрд для армії», — наголосив Железняк.
Вся така шо куди там• 22 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Хто хоче?
«Звичайно, можна проігнорувати всі експертні та економічні організації, які відкрито виступили проти цього „творіння“. Можна показати середній палець бізнесу, який просив на зустрічі відмовитися від ідеї, бо це напряму пов’язано зі збільшенням податків. Навіть можна забити на Раду і зробити це постановою Кабміну „про експеримент“, так щоб депутати безпорадно розводили руками. Але, чого не можна… так це без зміни Податкового кодексу зробити так, щоб одержувачі кешбеку не були зобов’язані заплатити 19,5% податку. Тому як то кажуть, удачі», — написав Железняк.
Вся така шо куди там• 22 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Звідки будуть брати гроші на кеш беки?
з Вашої ж кишені, піднявши перед тим податки під благим видом ’то для армії’))))
Ну і ’вишенька’ на зелупенському торті
Не встигли почати, а вже обмеження. У грудні українцям не нараховуватимуть кошти за держпрограмою кешбеку
Ну і ’вишенька’ на зелупенському торті
Мурзилка• 22 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Звідки будуть брати гроші на кеш беки?
Во во. Военным денег нет, поднимают налоги, а тут такое марнотратство.
У нашего правительства нет ничего просто так.
Регионщица• 22 августа 2024
А заплатить налог с кешбека? А подать его в декларации?
Я так уже попала за кешбек от банка. Цена вопроса 62 грн, а не правильно поданная декларация могла обернуться штрафом
Бува і таке• 22 августа 2024
Ответ дляРегионщица
ФОП?
Протру пилюку• 22 августа 2024
Зеляпиар за счет пустого бюджета. Украинским производителям ни холодно, ни жарко от программы. Отдельные покупатели может и отгребут свои 3 тысячи, только с какой радости нищее государство решило их раздать?