Бува і таке• вчера в 21:59

Коли вже ТЦК зберуть всіх чоловіків

Яких вистачить замінити двухсотих тіки, тобто нікого не повернуть, просто згребуть. Ви будете щасливі, спокійні і впевнені в подальшій перемозі?
ТихоЯ• вчера в 22:33
Ответ дляБува і таке
у мене в голові критичне мислення і мозок
що хочуть дружини військових мені добре чути і видно з їх дописів і розмов, не треба придурюватися дурниками, бо на троля схожа ви
якщо ви не троль, то це ще гірше)

автор Бува і таке • вчера в 22:34
Ответ дляТихоЯ
ви хвора? в тилу служить біля 700 тис, вони всі якби і захотіли піти в піхоту, то не їм це вирішувати, а їхнім командирам, прикиньте? А з/п в 20 тис без можливості звільнитісь і знайти кращу роботу - це як?
питання , зібрали інших чоловіків усіх - ваше щастя виросте? ваша віра в перемогу прям зросте?
поки є війна і наша влада, ваш чоловік не повернеться і не демобілізується
ТихоЯ• вчера в 22:35
Ответ дляБува і таке
всіх не заберуть, не хвилюйтесь. Вашого ж не забрали.
автор Бува і таке • вчера в 22:35
Ответ дляТихоЯ
ну і на останок, чоловіків яких збирає тцк відправляють не в тил і не на заміну, а саме в піхоту
Виправлялочка• вчера в 22:35
Ответ дляБува і таке
дружини військових хочуть щоб їх чоловіки були вдома і їм байдуже що через смерті і страждання інших . ну таке саме ставлення і до них
вони не хочуть припинення війни, а хочуть щоб всіх інших зібрали і їх чоловік був вдома і сердяться що країна їх просто має в одне місце
Мой муж военный и я не хочу чтобы других мужчин бусифицировали ради иллюзии того что он вернётся домой, он не вернётся, пока идёт долбанная война 🤬 так что Вы ошиблись автор
ТихоЯ• вчера в 22:36
Ответ дляБува і таке
і в тил, і в піхоту, і в логістику, і в медроту.
А щоб вас не відправили туди, куди ви не хочете, можете самі обрати підрозділ, а не чекати, поки зловлять як злочинція і запакують в бус.
df364tye3• вчера в 22:37
еще очень не скоро ,,,
Виправлялочка• вчера в 22:39
Ответ дляБува і таке
Пишут и говорят жёны тех у кого мужья ходят на службу как на работу, потому что они боятся что их крыхіток отправят на передовую, дополнить утраченный резерв.
df364tye3• вчера в 22:41
Ответ дляБува і таке
в мене є подруга, чоловік військовий в тилу, вона підтримує тцк і плаче, що чоловіка часто не баче, але на бойові і у пєхоту він чогось не спішить і не хоче
потому что это ,,, ад
благо сейчас не жаркое лето и дожди , есть собрать воду ,,,

Контрольница• вчера в 22:42
Ответ дляВиправлялочка
Автор судить скоріш за все по дописам аля жінок військових в соцмережах. От вони як жінки тцкашників прям дуже за мобілізацію, бо якраз їх чоллвіки моють шанс залетіть в піхоту. А в живу я не зустрічала жодної, хто бажав би іншим, що пережив її чоловік. Більше того, перша розмова після мобілізації з кожною, зводилась до ’ховай свого, там капець’. І жодна з них не підтримує мобілізпцію, боррзуміє, що ротації всеодно не юуде, а іійна триватиме довше.
Царевна в уггах• вчера в 22:46
Ответ дляИзЮмрудная
Удалено администрацией...
А бабка борисфенка с неблагополучным младшеньким где ?
Виправлялочка• вчера в 23:01
Ответ дляКонтрольница
Это так и есть, я также знаю много женщин в реальности, которые после мобилизации их мужей, предупреждали своих коллег и знакомых, быть осторожными и прятать своих мужчин, только многие не смогли этого сделать, в их числе и я, как же мне теперь хочется вернуть то время и не отпустить мужа на работу