Вумна, аж страшно• 22 августа 2024

Дівчата, порадьте з приводу "пакування" грошей)

Всім гарного вечора! Потребую поради: у шефа скоро дн, даруємо гроші (сума невеличка, бо колектив не великий - 10 працівників). Шеф юморний, гроші у конверті - нудно. Може є креативна Совєтчиця та придумає щось цікаве? Ми вже у банку хотіли з під шпрот, у капусту, у шари... ну не то))) Будемо вдячні за ідеї
Тирамісу на терасі• 22 августа 2024
Ответ дляПротру пилюку
И конфеты испорчены, и деньги перепачканы.
Ну хоть бы думали немного.
Они в фольге. Или вы не видели, как выглядят конфеты «Вечерний Киев»?

Протру пилюку• 22 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну зачем? Зачем это? Деньги в любом случае грязнее фольги.
Вы б хотели вот так, открывать конфеты?
Тем более мять купюры, чтоб типа ’оригинально’.
автор Вумна, аж страшно • 22 августа 2024
Дівчата, ви - найкращі! Я вже на сайті майже 20 років, рідко запитую, але завжди тут знайду відповідь всіх існующих спеців)) Ідея з Маком мені супер, приїде йому доставка, курьєра перехватимо, картоплю зжеремо і туди грошики. Завтра з дівчатами додумаємо. Всіх обіймаю і тихої нам, мирної ночі!
Невгамовна шахиня• 22 августа 2024
Ответ дляЯк_наготую...
В декольте кладіть, нехай шукає
..... і кожна свій презент окремо))))
от цікаво мені, шо малося на увазі під тим смайлом до мого попереднього коментаря? Це ж нада будь такою мимрою, щоб на теплі слова ту ’рука-ліцо’ влупить. Ото ж може на прапор так покоробило?
Тумба-юмба• 22 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Труси вже були раніше))
Есть шарик, который гелиевый вылетает, а за ним вереница денежки