вентиляторная• 22 августа 2024
Недобір ваги 9м
Картаю себе, що слухала нашого педіатра ось вага дитини не зросла за місяць. То кашлюк у нас був не зростала, їй все нормально, то ви в межах норми..
Дитина народився 4100 зараз 8450.. за місяць мало набрав
Повзає сидить стає активний, на змішаному годуванні вночі їсть прикорм каша зранку суп йогурт пюре
Так завтра до педіатра наша ще у відпустці
Що може бути? Розрадьте
Бо 2 старші дитини були по 10 кг в рік
Що може бути? Розрадьте
Бо 2 старші дитини були по 10 кг в рік
Байрактарна• 22 августа 2024
Ну до року ще є час. Якщо дитина фізично активна і розвинута на свій вік, нема чого переживати.
Бибер-анонимер• 22 августа 2024
Автор, главное не вес, а самочувствие ребенка и его активность
У меня старшая родилась 3270, в год 8500. Младшая соответственно 4130 и 9500.
Казалось бы, дикие недоборы, да?
Но обе здоровые и очень активные. У педиатра никаких претензий никогда.
Казалось бы, дикие недоборы, да?
Психологічка• 22 августа 2024
І що що недобір? Дитина активна, здорова, їсть добре, що не так? Мій син народився 3900, набрав лише перший місяць 1,5 кг, а потім набирав щомісяця по 300-400г. Не придумуйте собі проблем
Просто Фіфа• 22 августа 2024
Автор, не переживайте, главное, что здоров и развивается. У меня старший родился 2700, в год был 8700! Младшая родилась 3700, в год была 12 кг. и оба к 4м годам стали одинаковые, смотрю по своим записям.
Твердая валюта• 22 августа 2024
У моей был вечный недобор в весе. 400гр, но 7- 10см в росте. В итоге красивая девочка, худая, 15 лет вес 48 рост 170. Родилась 2850.
вентиляторная
• 22 августа 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Казалось бы, дикие недоборы, да?
Дякую велике
Так малюк активний та веселий
Лепешечка• 23 августа 2024
Кашлюк? У такого маленького?
По темі: мій син, повністю здоровий, все по таблицях, теж якийсь місяць зовсім не набрав. Тоді спека була. Гуляла з ним з ранку до вечора, годувала ГВ плюс прикорм по віку, в обід приходили, купала і спати лягали під кондиціонером. Потім їли і на вулицю - тобто все було як треба, в на зважуванні та д сама вага. Педіаторка сказала, що таке буває, тривогу бити, тільки якщо наступний місяць теж не набере. А так вага все одно залишалася в межах норми, зневоднення немає, признаків недостачі харчування немає, бодрий та веселий
Ще фактор, який додається до спеки - починається зміна виду рухливості (почав повзати-літати, підтягуватись на руках де тільки можна) - організм ще не перестроївся