Скажіть як результат? А можливо хтось з медикі-косметологів скаже чесно чи не шкодить ця процедура? Дякую
Наверняка• 23 августа 2024
Я робила на одну зону , результату не побачила якщо чесно . Хоча робила у гарного косметолога з великим стажем . А після цього ще з декількома спілкувалась і кажуть не треба цього робити , не памʼятаю як це правильно описати, але суть в тому , що потім шкіра втратить еластичність ще більше
Ответ дляНаверняка
дякую.
Замурмишка• 23 августа 2024
Робила брилі, через 2 міс зробила курс масажів обличчя. Зміни є, овал став більш чіткішим, але ці зміни не великі.
Ответ дляЗамурмишка
Цо таке Брилі? дякую