Замрійлива• Изменено 23 августа 2024
Вы не обращаете на такое внимание?
Я ревнивая, как сказать. Если парень со мной вышел погулять, если встречаемся, то нормально хотеть в себе, а её другим женщинам, девушкам внимания? Мой , например, если я вижу как он с интересом, восхищением смотрит на девушку, а я рядом. То он говорит, это как мультик, смотреть можно, а трогать нельзя.
У вас нет на такого обид, осадка и вообще норм.? Такого оглядыания, любования много. Не задевает, не обидно Вам?
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тю. Вам точно такий треба? Мультік, блін
От не треба, нема сил . Хоча людина добра, дуже, просто дружимо
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
На улице завязывайте ему глаза или мешок на голову оденьте
Ок. А я то думала, что делать
Околовита• 23 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
То чому йому не дивитися на інших?
Домашня Зюзя• 23 августа 2024
Все мы люди и всегда будем обращать внимание на красивое)
Но! Когда рядом твой мужчина или твоя женщина, считаю это неуважение по отношению к своей второй половине.
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Он шо, у вас бессмертный шо ли?
Ну я устала с этим всем бороться. Может, я какая-то слишком собственница, я так раньше думала. Мы дружим, списываемся сейчас.
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляОколовита
То чому йому не дивитися на інших?
Ну я ж його дівчина, було образливо, йде з тобою, а голову повертає на 180 градусів, коли гарна дівчина проходить мимо. Абоив автобусі прямо хвилину на дівчину дивиться
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Я тоже, как бы обидно мне, унизительно
В моїй хаті моя правда• 23 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Так це друг ваш чи хто? Як друг, то він вам нічого не винен. Нехай собі дивиться на інших дівчат — має право. Бо якщо хлопець, то я такого не розумію. Нашо бути у стосунках і глазіти на інших дівчат? Чуваче, кидай ті стосунки і можна дівок міняти щоночі)
Замрійлива
• 23 августа 2024
Тепер вже друг, статус друга. А був моїм хлопцем, довго. Хочу просто спілкуватися, переписка.
В моїй хаті моя правда• 23 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Питання, а нашо він вам вже треба? Ви його кинули, він вас чи це була спільна думка?
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Була спільна, вірніше стосунки типу самі по себі вичерпані були. Разом жити не було бажання. Потім почали просто проводити разом час.
Мальдивирую• 23 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Якщо він вже не ваш хлопець, то нема сенсу ревнощів, шукайте спілкування з кимось іншим, відволікайтесь. Все одно рано чи пізно, у вас чи у вашого колишнього з´явиться хтось, і якщо у нього першого, ви будете ревнувати, хоча це вже недоречно.
В моїй хаті моя правда• 23 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Зрозуміло. Я з колишніми не вожу дружбу. Якщо ще діти є спільні, то без зустрічей не обійтися, а так. Кожен нехай живе своє життя. У вашому випадку яка може бути ревність? Ви не пара і він вам нічого не винен. Хоче? Дивиться на інших)
СпайдерВумен• 23 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Так вы его девушка или просто дружите?
Замрійлива
• 23 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Так вы его девушка или просто дружите?
Условно вчера ещё была девушка, теперь дружим. Это все было, когда была девушкой его.