Женщинас• Изменено 23 августа 2024
Я не готую, бо мені мій час дорожче!!
Вважаю адекватна ціна за нормальний завтрак , на який би я витратила хвилин 40 ( з миттям посуду и покупками )
А як у Вас ? Тільки не треба негативу , я просто поділилась як у мене . Може комусь буде корисно . Найцінніше це ж наш час !!
Результат:
вже голосів:
211 (43.69%)
Пофіг
176 (36.44%)
Завжди готую лише сама
66 (13.66%)
Також не готую
30 (6.21%)
Зовсім подуріли на це гроші ви
PORKA• 23 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
В Черновцах так дёшево поесть а почему квартиры такие дорогие?)
Квартири дорогі - бо не має війни
А ціни такі , бо робітниці того кафе працюють за мінімалку
ЛижТолько• 23 августа 2024
Авторе, я готую, в основному. Але і в кафе залюбки ходжу.
Але ваш сніданок, хоч і не дорогий, але апетиту не викликає. Вибачте.
Для мене сніданок в кафе повинен бути набагато цікавішим, ніж домашній. Інакше не бачу сенсу економити час і їсти там щось гидотне, але дешево.
Губной рояль• 23 августа 2024
ой, я б с удовольствием покупала хотя бы раз в неделю, и кстати так и делаю иногда. Но моя семья бунтует и просит, чтоб готовила (я работаю), да мне и самой не очень вкусно это все, что покупаем. Вот так чтоб понравилось - и хотелось бы заказывать снова и снова - такого нет, лишь в случае крайней необходимости. Колбаса/сосиски/пельмени/полуфабрикаты у нас тоже раз в полгода
Не прохожу мимо• 23 августа 2024
Ответ дляЛеди Репях
Не понимаю, о какой трате времени Вы говорите)
У меня йогурт или бутеры с сыром. Это меньше минуты.
Если Вы о тех, кто для завтрака стоит у плиты, то да, Ваш вариант имеет право на жизнь) Хотя слабо себе представляю, что кто-то захочет с утра тащится в какое-то кафе. Разве что те, у кого впереди полностью свободный день)
Це не варіант для сім’ї. У будні ми встаємо кожен по різному. Син виходить о 7:40 (куди мені його на сніданок в такий час відправити?), я з малою поки о 8 в садок, коли вийду в офіс швидше, чоловік 8:40. Ми живемо у райцентрі, біля мене навіть закладів таких немає, а ті що є у місті не працюють в такий час. Для однієї дівчини, яка повільно встала і неспішно збирається, як ритуал кава, круасан у великому місті, може і варіант, і то під питанням на постійній основі. Від графіку ще залежить.
наКоблучках• 23 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Каша выглядит как будто кошку стошнило
Все каши так выглядят
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляБешене сарі
Обычно так кашу разваривают в детском саду. Сама я варю пшеничную кашу в пропорциях 1:3 (крупа : вода) и у меня выходит красивая, вкусная и не сухая каша. А тут, наверное, пропорции 1:5.
Це вівсяна каша у автора
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Як ви задрали вже
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
И вам вкусно из Сильпо?
Мені колись там волосина в дерунах попалась,не все смачно там
Завжди мало• 23 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
я вапще не завтракаю, и время не трачу, и деньги)
Вы голод не чувствуете или как?
Смурфетта• 23 августа 2024
Автор, ну вы же отдаете себе отчет в том, что еда в таких столовых готовится из самых дешевых продуктов и с отходом от соблюдения санитарных норм? Если вы с этим ок - то нам пофиг. За такую цену я дома приготовлю намного более сытный и полезный завтрак за 10 минут. И точно буду уверена в том, что из этой тарелки передо мной не ел человек с открытой формой туберкулеза
На пів ставки• 23 августа 2024
А собівартість двадцятка, може.
Я таке не їла б за гроші, і сама б таке не готувала.
По життю готую тільки, якщо є натхнення або хочеться чогось особливого.
Завжди мало• 23 августа 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Якби біля мене були такі ціни... А так 150-250 грн за сніданок занадто для мене
В Полтаві сніданки в закладах від 200 до 400 грн
Я ні разу не снідала там, бо я з дому голодна не вийду)))
Докладальниця• 23 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Вы голод не чувствуете или как?
До обеда нет ни время , ни желания
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляKusalochka
Ну и цены на чеке... у меня в кафе в доме например лате на кокосе 120грн + круасан с сиром и грушей 160грн. 280 грн, куча бесполезных калорий и есть через час хочется больше, чем если бы не ела вообще.
Мабуть мажорне жк якесь
Виправлялочка• 23 августа 2024
Готовлю и едим вне дома тоже, по настроению. Завтракаем мы творогом или вареные/жареные яйца, сильно готовить не надо.
На обед иногда ходим в кафе новуса, и там где-то 150 грн на одного выходит.
На ужин можем взять суши (сет 550 грн)
Бургеры (200 грн шт)
Пиццу (нам надо 2 на семью, в новусе 119 самая дешевая)
Мак (на семью 600 где-то выходит)
На ужин можем взять суши (сет 550 грн)
Бургеры (200 грн шт)
Мак (на семью 600 где-то выходит)
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляPORKA
Квартири дорогі - бо не має війни
Таким не розкажеш та не докажеш , нехай поморочится купить квартиру на на етапі будівництва чекає доки її збудують, гроші виплачує за неї ,які важко заробляла ,робить ремонт та вкладає свою душу в нього,ну а потім нехай здасть переселенцям за 5 копійок,або взагалі безоплатно і нехай засруть їй те житло і далі поїдуть закордон наприклад
Які ж наглючі є люди ,шок
Як би війна навпаки почалась на сході,я б подивилась тоді за скільки б здавали там квартири , взагалі вже немає совісті,щоб таке писати.
Якщо що ,то я не із Чернівців
Які ж наглючі є люди ,шок
Якщо що ,то я не із Чернівців
Kusalochka• 23 августа 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мабуть мажорне жк якесь
Нет, самое обычное. В соломенском районе. Вообще обычное скромное кафе открыли, цены такие поставили
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
Вы голод не чувствуете или как?
Я ні ,я от зараз тільки снідаю
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляKusalochka
А у вас будинок старий там чи новий?
Я теж живу в цьому районі
Kusalochka• 23 августа 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
А у вас будинок старий там чи новий?
Я теж живу в цьому районі
Новый, но место абсолютно беспонтовое. Возле инд моста
Копуша• 23 августа 2024
Ответ дляЭлектричка
я готовлю, потому что мне нравится есть то, что я приготовила. в ресторанах тоже нравится еда, но не во всех и там по цене будет гривен 550 поесть, а не 55, так что экономии никакой, только удовольствие:)
ваш завтрак я бы приготовила за 10 минут максимум, кашу и яйцо поставить варится, нарезать салат - это вообще ни о чем по времени.
хм,так если эти продукты есть дома.
автор и в магазины не ходит -там тоже время надо потратить, а она по 1000 уе в час зарабатывает)) время=деньги.
Летала_НаМетле• 23 августа 2024
Ответ дляKusalochka
Я зрозуміла,а ціни такі наче в файна таун
пу_пугренчик• 23 августа 2024
Я майже не готую, лише м´ясо в духовці. Живемо вдвох з донькою-підлітком, гарніри кожна собі сама варить, якщо хоче (я люблю тверді сорти макаронів, а вона гречку). В кафе ходимо рідко, бо поруч нічого нема. Багато беру Галю Балувану, часто - щось з доставки Глово, зрідка - кулінарія Сільпо. Раз на тиждень суші. Ну і звісно, багато свіжих овочів, фруктів, сирів. Готувати ненавиджу, і так, мій час коштує дорожче, ніж те, що я переплачую за доставку готової їжі. Десь третина моєї зарплати іде на таке харчування. Мене це влаштовує, я щаслива, що є така можливість.