AnnaOst• 23 августа 2024

Які зараз симптоми у ковіду?

Бо я останній раз них хворіла в 2022 і зараз щось зовсім не схоже. Ні температури, ні кашлю, ні нежитю. Просто все болить і слабкість, трохи горло першить і в грудях дере, трохи ніс заклало. Цікаво це воно і ене довго хитатиме, чи не воно і через пару днів попустить
Я ненавиджу дитячих лікарів навіть більше ніж дитячий садок) тільки туди підеш - обов´язково щось принесеш
мама Крольчиха• 23 августа 2024
У мене зараз ВОНО - є все і 39, і горло, і кашель. Своїми силами не подужала, сдала кров - вже потрібні антибіотики, п´ю. В хаті 7 чоловік. У всіх по-різному, у мене важче всіх

Марика-bf42• 23 августа 2024
Горло- це перше. Нежить, досить суттєва. Температура, як кому пощастить, від 37, до 39. Збивається погано. Дні три. Кашель теж не у всіх, але буває дуже сильний. Слабкість нереальна( І все це триває днів 7-9.
Ева-8c77• 23 августа 2024
сын 15 лет ,2 июля заболел температура 40 неделю, загремели в больницу с двух стор.пневмонией, капались 2 недели двумя антибиотиками,температура спала через 5 дней лечения. Заболеваю я через месяц, неделю пластом, темпер до 38.4 ,слабость ,кашель.После заболел муж 4 дня темп до 37,8 ,кашель ,слабость
super-kidd• 23 августа 2024
Дуже схоже на ОРВІ сезонні, я б без тесту думала що звичайне орві.
marzayka• 23 августа 2024
Від знайомих чула, що тіло ломить тиждень, температура 39 тиждень, голова дуже болить, на 3-4 день починається сильний кашель та нежить
Remensa• 23 августа 2024
А до ковіду людство і не знало про існування ГРВІ.
comtesse de Valois• 23 августа 2024
Ответ дляЕва-8c77
Офигеть.

omg_meow• 23 августа 2024
Ответ дляRemensa
хз, я до 2020 года если болела вирусняком - то это было так - два дня температура 37,4-37,5, чуть болит горло, чуть текут сопли и все.
а когда два раза болела ковидом - лежала с огромной температурой и горло будто прокалывали ножом, я аж плакала от боли, ничего не помогало, у меня никогда так горло не болело в жизни
автор AnnaOst • 23 августа 2024
Ответ дляRemensa
Я все життя переношу грв на ногах. Грип і ковід не так
Remensa• 23 августа 2024
Ответ дляomg_meow
Ну,ви ж не молодієте, вибачте. Я хворію дуже рідко. Але ,коли вже, то конкретно. Ангіна була раз, грип пару раз. На ковіді ж світ клином не зійшовся? Організм по різному реагує на хворобу.
Remensa• 23 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Грип на ногах перенести не можливо. Сил не вистачить
автор AnnaOst • 23 августа 2024
Ответ дляRemensa
Я це і написала взагалі то
useruseruser• 23 августа 2024
Мозок став працювати гірше. На мою думку це яскравновиражений симптом ковіду)))))
Ева-8c77• 23 августа 2024
Ответ дляcomtesse de Valois
Офигеть.
да и это при том,что у сына никогда даже бронхита не было ( он практически не болел) ,на 4 день вызвала скорую частную,его прокапали на сутки температура сбилась и потом опять подянлась 40 , и я поняла что что-то не то....