Аристократка-тунеядка• 23 августа 2024
Шкода, що моя молодість так пройшла
Коли була студеткою на квитки на фестивалі не було грошей. Коли трішки назбирала і купила білети стався ковід. Потім війна. Сходила я на два фестивалі за своє життя. Останній раз помітила, що аудиторія вже набагато молодше ніж я, та і мені вже важко танцювати до ранку.
Радостина• 23 августа 2024
Тю, то не танцюйте до ранку) Потанцюйте трохи і вже добре. Толку шкодувати за минулим? Треба думати про майбутнє. Ото знайди проблему)
Аристократка-тунеядка
• 23 августа 2024
Ответ дляБорщик
Сколько вам лет? 25 и все, жизнь закончилась, уже глубокая старость?
26, немає вже того запалу як у 18
Треба підробіток• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
😂😂😂😂😂
Аристократка-тунеядка
• 23 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
А шо за фестивали прям до утра?
Atlas Weekend наприклад. До ковіду там багато закордонних співаків було
Сливочная пенка• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
Что ж с Вами в 40 будет?😂 я сразу вспомнила те старые фото где женщины 30 лет выглядят как бабушки
Безлім на все• 23 августа 2024
боже Автор, я думала вам десь під 50. Мені скоро 40 і я про це навіть не думаю
TANYA 0 0 0 0• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
Випийте трошки і побачите що ще, ого, який запал є))
Чаклунка-ведунка• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
бляха, мені в 2018 було 37 р, концерт Імеджин Драгонс-драйв, емоції неперевершені,
скакала, кричала, співала, навколо всім заважала, мабуть
Аристократка-тунеядка
• 23 августа 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мені навіть алкоголь останнього разу не допоміг
Радостина• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Зараз не ті обставини. все змінилося
Борщик• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
Какая же вы старая... Жизнь прошла.
Мне 47 и кажется, что я еще жить не начинала
мадамГрицацуева• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
не переживайте, ближе к 40 запал видновыться
Помеха справа• 23 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Ви така молода. Виїжджайте і почніть будувати нове життя, і будуть вам і концерти, і фестивалі
Выезжать из страны ради посещения фестивалей? Так себе идея) Автор стонет, что до утра танцевать сил нет, а вы думаете у неё будут силы для строительства новой жизни.
Аристократка-тунеядка
• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Зараз не ті обставини. все змінилося
Так, на жаль
На циголках• 23 августа 2024
Я жалею, что не спала со всеми, с кем хотелось, а на фестиваль и в 60 можно рвануть.
Галя-краля• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
Моя молодість теж вже все,мені 24
Аристократка-тунеядка
• 23 августа 2024
Ответ дляГаля-краля
Моя молодість теж вже все,мені 24
Розумію вас
Радостина• 23 августа 2024
Дівчат, мені 30 і я себе точно в пенсіонери не записую) Якщо вже в 24 чи в 26 думати, що молодість минула, то ну капець із вами. Сходите ви ще на фестивалі — щастя не в них. Тут аби війна закінчилася ця клята швидше. Поки насолоджуймося тим та цінуймо, що маємо та що доступне.
Сладко-соленая• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
Витамины пьете?
Чарочка діда• 23 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
26, немає вже того запалу як у 18
Смішно, мені 41 запалу до фіга 😂
Единая страна!• 23 августа 2024
автор, а кроме плясок на фестивалях, какие у вас еще цели в жизни?
а то окажется, что вам 40 и нет детей
вам 50 и нет жилья
а то окажется, что вам 40 и нет детей
вам 50 и нет жилья
Ответ дляПомеха справа
Каждый кузнец своего счастья и молодые годы уходят. В 59+ будет намного сложней что-то менять
Борщик• 23 августа 2024
Ответ дляГаля-краля
Моя молодість теж вже все,мені 24
Мне 47. Как-то место парень уступил в транспорте. Вот сидела и думала: или я обалденно выгляжу, или старичелло)))))