Annarybka• 23 августа 2024

Опрос по онлайн школам

Опрос по онлайн школам для 1 -2 класів. Чи є велика різниця по программі навчання чи методу викладання, додатковим матеріалом що надає онлайн школа, цікавості викладання для дітей, наскільки яка онлайн школа дружня з батьками при якихось питаннях і їх вирішенню і т.д.?

Бажано відповідати тим хто дійсно навчається чи навчався в цих конкретних онлайн школах. Або розглядав їх та обрав все таки іншу і по якій причині?

Яку саме форму навчання ви обирали екстернат чи звичайний навчальний рік? Також цікавить таке питання, якщо хтось проходив екстерном 1 чи 2 клас, як відбувалось саме у вас?
Результат:
вже голосів: 22
16 (72.73%) Просто погляну результати
2 (9.09%) Оптіма
2 (9.09%) Інша онлайн школа
1 (4.55%) Кебета
1 (4.55%) ThinkGlobal
0 (0%) Grand-Expo
Слава Українi• 23 августа 2024
Не информативно будет, если человек не был во всех
CatyK• 23 августа 2024
У меня младшая в Оптиме с 1 класса, перешла в 3-й. Старшая там же с 3-го и уже в 7-м. Обе экстерны без проверки, те с одной годовой контрольной по предмету, остальное на их совести. Вся семья довольна, минусов не нашли. Если есть какие-то вопросы - администрация всегда на связи и благожелательно настроена.
Мозговая пилочка• 23 августа 2024
Чтобы написать о разнице, нужно пройти обучение во всех школах
автор Annarybka • 23 августа 2024
Деякі пишуть щоб розуміти різницю шкіл потрібно в кожній побути. На мою думку це не так, можна зробити свої висновки, + та - по відгукам справжніх батьків які навчають дітей хоча б в одній з цих онлайн шкіл. Тому і створене це опитування.
автор Annarybka • 23 августа 2024
Ответ дляCatyK
Підкажіть який пакет навчання обирали? Можливо по ходу навчання змінили пакет чи додали до нього щось? Чи є живі онлайн уроки чи все в записі? Наскільки доступно та цікаво поданий матеріал?
CatyK• 23 августа 2024
Ответ дляAnnarybka
Я писала, экстерн без проверки. Ничего не добавляли, не вижу необходимости на данный момент. Онлайн-уроки - это отдельный пакет. А так есть живые вебинары и консультации предметников, их можно посещать по желанию. Материалов хватает, чтобы предметы знать. О том, интересно ли, судить не берусь, это от ребенка зависит. Моим нормально, что-то в целом интересно, что-то не очень.