На днях дізналася, що мій син взяв 3000 грн кредиту в моно, ще в грудні минулого року. Зараз на картці пише -1600 грн. Вчора банк цю картку заблокував. Хто може пояснити, яку суму тепер доведеться повертати? І як це зробити, якщо картку заблоковано?
Жирафовое варьенье• 23 августа 2024
4600 - нужно по идее и включат карту - но лучше напишите им в чат в вайбер они всегда на связи и все расскажут
СирОжино пирОжино• 23 августа 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Якщо на кратці -1600, то з чого раптом буде 4600?
Жирафовое варьенье• 23 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
а 3000 тела куда дели?
Жирафовое варьенье• 23 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Погасив.
значит оплатите 1600 и включат