Чупокабра• 23 августа 2024
Чи можна молочне, мед та фрукти при інсулінорезистенстністі?
Як харчуватись? Без шоколаду й цукерок дуже тяжко, можна замінити медом чи бананом-яблуками? Зазвичай, їм гречку, курку, свинину, овочі з городу, рис, йогурт-ряженка. Рідше смажену картоплю.
Інсулінорезистенстність це ж іще не діабет 2 типу? Просто преддіабет? Намагатимусь його побороти
Вумна вутка• 23 августа 2024
Морську капусту у раціон додайте. Навіть , якщо зі щитоподібною все ок, природній йод ніколи не буде зайвим.
Ніколи не збрешу• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Каву не вживаю, лише чай і без цукру можу легко обійтись, а от без цукерки до чаю чи шоколаду тяжко..
Спасибі
Цукерки на стевії теж є.
Це добре, що чай без цукру п´єте.
Завжди з рушником• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Їм і м´ясо і салат ,зараз літо тим паче, але зовсім без чого солодкого дуже важко
Нормально без солодкого
Я без нього три роки живу
Додайте в раціон корисних жирів і білків. І тяга до солодкого зменшиться.
Я без нього три роки живу
Вумна вутка• 23 августа 2024
О, забула , автор! Ще є чудовий трюк - поєднувати фрукти/ягоди з горіхами. Хоч трошки. Це покращує засвоєння, знижує гі. Тотальна користь.
ХикориДикори• 23 августа 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ще еритрол (з кукурудзи його добувають).
Якщо сил немає відмовитися від солодкої кави, то цукор замінити можна стевією з еритролом. Я банку в Ашані купила два роки тому, ще не закінчилася, на чашку треба на кінчику ножа цієї стевії, надовго вистачає.
Яка вона на вкус?просто солодка без смазку?
ХикориДикори• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Як швидко знизили інсулін?
Три месяца понадобилось, сейчас на сладкое не тянет,нет зависимости
ХикориДикори• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Спасибі
Беру черный шоколад с большим процентом какао,уже привыкла,могу немного,может спокойно лежать....не съем как раньше целую за раз...
Чупокабра
• 23 августа 2024
Ответ дляВумна вутка
Так,так і роблю. Горіхи з фруктами і можу з йогуртом
Чупокабра
• 23 августа 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Нормально без солодкого
Я без нього три роки живу
Розуміючи але робота потребує глюкози хоч якоїсьб
Чупокабра
• 23 августа 2024
Ще метформін назначила що тоді,що зараз, але я не бачу, щоб він суттєво допомагав...
Вумна вутка• 23 августа 2024
Автор, а ви дивитеся матеріали англійською? Є чудовий вчений, яка захистила PhD на тему інсулінорезистентності. Її канал - то знахідка. Поділітися з вами ?
Чупокабра
• 23 августа 2024
Ответ дляВумна вутка
Надішліть, якщо можете
Вумна вутка• 23 августа 2024
Основні моменти:
Їсти 3 рази на день. Ніяких перекусів.
Порядок страв, як треба їсти: спочатку салат, потім білок і тільки в кінці вуглеводи- гарнір. Солодощі тільки як десерт. Ще вона дуже радить яблуневий оцет. Мастхев.
Їсти 3 рази на день. Ніяких перекусів.
Швендяю містами• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Гінеколог наче не казала про гіпотеріоз, лише про інсулінорезистенстність оцю. Плюс полікістоз на пару з ним іде
Что вам назначали кроме диеты?
Швендяю містами• 23 августа 2024
Ответ дляХикориДикори
С какого и до какого значения?
Швендяю містами• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Организм сам вырабатывает глюкозу, углеводные продукты для этого можно совсем не употреблять
Тарабарщина• 23 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Это да, у меня натощак сахар значительно выше, чем среди дня и вечером.
Швендяю містами• 23 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
Вы замеряете до еды в течении дня? Какие значения?
Ніколи не збрешу• 23 августа 2024
Ответ дляХикориДикори
Стевія з еритролом просто солодка. Без того присмаку, що звичайна.
Але я додаю зовсім трохи, не знаю, як буде, якщо зразу багато покласти.
Ніколи не збрешу• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Я не п´ю метформін, хоча лікар теж призначила.
Швендяю містами• 23 августа 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Почему не пьете? Высокий инсулин наносит много больше вреда здоровью. Онкориски кратно возрастают...
Чупокабра
• 23 августа 2024
Ответ дляБарбітта
Мед это тот же сахар. А фрукты можно в приёмы еды.
Але ж чого без цукру роблять ( ві корисний вважається
Чупокабра
• 23 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Что вам назначали кроме диеты?
Спорт, 10к кроків в день, виспатись і не нервувати. З останніми двома дуже важко, зарядку вже почала робити
Вумна вутка• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Мед корисний, якщо пасічники не годують бджіл цукром, а тільки їх же медом, як це у природі є. І його не треба багато їсти. Відноситися більше як до ліків. Можливо краще і не щодня.
Болтушка Му• 23 августа 2024
Ответ дляЧупокабра
Якщо вже хочете розібратись, в т.числі з харчуванням, то зробіть фс, лг на 3-5 день і
Атпо, ттг, т4.
Має ще шось бути, що є причиною інсулінрезистентності і потягу до солодкого.
При гіпофункції ЩЗ буде теж потяг до вуглеводної їжі і теж призводить до ІР.
Можете тут написати результати
Атпо, ттг, т4.
Можете тут написати результати