Захворіла Ковідом, страшно. Перший раз перенесла восени 2020 більш-менш. Зараз якось гірше, кашель душить. Хто хворів другий раз? Як перенесли?
ЧупакабраЗеБест• 23 августа 2024
боже мой, я раз 6. есил первый раз нормально перенесли, то и сейчас так же будет.
Шматочок хмарки• 23 августа 2024
Люди не перестають дивувати) Раніше мабуть ніхто ніколи не хворів, що кашель душить це щось нове і жахливе.
Ті, хто зневажають ковід, просто перенесли його в легкій формі. Я хворіла місяць. Було настільки тяжко, що думала, помру. Тепер ускладнення на серце і фіброз легенів. Лежала з тиском 140/120 і сатурацією 83-86. Мені теж з родичів ніхто не вірив, казали, не придурюйся. Тільки чоловік все бачив і розумів.
Шматочок хмарки• 23 августа 2024
Ответ дляТруля.ля
Удалено администрацией...
В мене дідусь давним-давно помер від грипу, ще батько мій маленький був. Ніякого Ковіда навіть не існувало. Так вмирають не тільки від серцевих хвороб і онкології. Ви грипом не боліли? Також лякає Вас страшенно? Чи тільки новомодного Ковіду це стосується?
Дева Мария• 23 августа 2024
Отхожу …. Лежала неделю . . Без симптомов , просто такая слабость , что невозможно встать с кровати и нос не дышал . Потом пропал нюх , слабость до сих пор . Даже зарядку делать не могу , отдышка .
Дева Мария• 23 августа 2024
У нас все переболели , муж лежал 2 дня , малая просто с соплями 3 дня , меня первую скосило на дольше и опять с осложнениями …
Ответ дляДева Мария
В мене і після першого разу слабкість була, а тепер взагалі...
Ответ дляШматочок хмарки
На IQ тест давно здавали?
Дева Мария• 23 августа 2024
Ответ дляТруля.ля
Первый раз я думала того … отдам Богу душу … месяц на антибиотиках , последствия - гормональные нарушения по женски плюс сердце и сосуды
катерина12009• 23 августа 2024
Я болела ковидом в 21, чуть богу душу не отдала, никогда за 46 лет я так не болела. Мама в 22 умерла от ковида. Тоже бегала и в отворила что тот ковид, все враки, а через 10 дней в реанимации Ее не стало. Из знакомых ещё 7 человек умерли от ковида. От гриппа в моем окружении за всю мою жизнь никто не умер. тех кто фыркают этот ужас миновал и скажите спасибо. Соседка 3 месяц болеет воспаление, фиброз.
Я неделю назад заболела легко насморк, горло. Тест показал ковид. Сейчас ломит все тело и сплю целыми днями. Считаю что ттт легко отделалась, но я после первого раз болела ещё 2 ковидом с подтверждением, но легко. Иммунитет
Ковид и его разные штаммы с нами навсегда. У кого как организм борется и иммунитет какой
Гравітація• 23 августа 2024
Мабуть, я одна, хто не знає, чи хворіла я Ковідом? Не робила жодного тесту і вакцину теж не робила.
Просто ’застуджуюся’ 2-3 рази на рік з соплями, температурою іноді, кашлем. І не знаю і знать не хочу шо воно таке.
І навіть не лікуюся толком. П´ю холодну воду, а перед сном коньяк, шо спалося краще. Ну чайочку можу попити кілька чашок на добу теплого. Бо так треба наче. Ну і за 3-5 днів все минає.
А, ну і Фармазолін, коли дихати не можу через закладеність.
Якщо що, я не хизуюся і не знецінюю стани інших людей! Боже збав! Просто пишу про мій досвід. Цікаво, є такі як я?
Ответ длякатерина12009
Ого! 7 человек. Мне бабушка рассказывала, которая лежала в реанимации с ковидом, как на ее глазах соседи по палате умирали, а здесь слишком умные говорят, что его не существует
Гравітація• 23 августа 2024
До речі, перед стала свою картку медичну ще в 2020 році, шукала грип. Нема і все. Тобто скільки я разів хворіла тим грипом і чи хворіла - невідомо. Бо не заморочувалися такими діагнозами. ГРВІ і йди собі лікуйся.
Ну, можливо, якісь розширені аналізи на антитіла і показали б. А воно мені треба?
катерина12009• 23 августа 2024
Ответ дляТруля.ля
Я ходила к маме в реанимацию в Александровскую больницу и это октябрь 22 тоесть ну совсем не разгар ковида, но умирали каждый день. А у кого-то и чиха за все годы не было(. Говняная болезнь
Tonya Linde• 23 августа 2024
Ответ дляPinkyPink
Я теж зараз хворію 5 день, це в мене вперше ковід 🫠
Чому не просто застуда , а зразу Ковід ?
Tonya Linde• 23 августа 2024
Ответ дляГравітація
Є
Гравітація• 23 августа 2024
Ответ дляTonya Linde
Ви не мене питали, але, мабуть, тому, шо застуда - це і є якась там вірусна інфекція. А ідентифікувати вірус - раніше ніхто тим не морочився. Хіба що вірус саме грипу - в нього особливий перебіг симптомів, щоб запідозрити, ну і аналіз далі для підтвердження.
А так - різновидів вірусів дуже багато і в кожної людини постійно на них виробляються антитіла. Ну і віруси ж мутують. Я не уявляю, як вакцинами якимись можна за ними встигнути.
Tonya Linde• 23 августа 2024
Ответ дляГравітація
Мені просто цікаво чому люди які просто лежали з температурою, кашляли, чхали пишуть що хворіли ковідом? Чим симптоми ковіда відрізняються?
Ответ длякатерина12009
Да, и болезнь эта избирательна. Моей бабушке тогда в реанимации было 70 лет и 20-летний стаж сахарного диабета. А она выжила. А кто-то молодой здоровый умирает
катерина12009• 23 августа 2024
Ответ дляTonya Linde
Тесты? Ну у меня так, я делала тесты. Поэтому и могу посчитать подтвержённый тестом ковид🤷🏼♀️