Ростки жимолости• 23 августа 2024
Замовила оновлені права в Дії, не доставляють за кордон
Дівчата, може хтось знає, як бути в такій ситуації.
Я знаходжуся зараз закордоном і сьогодні замовила оновлення водійського посвідчення в Дії. Думала, що чоловік зможе забрати на Укрпошті та передати мені.
При замовленні були варіанти на вибір:
- Забрати в МВС (в дужках було написано, що особисто повинен явитися заявник)
- Доставка Укрпоштою (нічого про особисто не було написано)
Я обрала Укрпошту і подумала, що чоловік забере, оплатила десь 880 грн. Після цього написала в підтримку Дії, щоб дізнатися, що треба чоловікові з собою мати з документів, щоб забрати мої права. А вони відповіли, що згідно закону це неможливо. І зробити вже нічого не можна - заявку не відмінити, за кордон вони не пересилають. Як варіант - можна звернутися до сервісного центру МВС (сайт якого не відкривається).
Вже після цього всього я побачила, що можна замовити оновлені права з міжнародною доставкою через електронний кабінет водія. Але ж що мені робити зараз? Я ж вже подала заявку через Дію.
В понеділок буду дзвонити в сервісний центр МВС.
Але може хтось вже мав схожу ситуацію?
При замовленні були варіанти на вибір:
Але може хтось вже мав схожу ситуацію?
Сметчица• 23 августа 2024
Я самолично забирала дочкины права с укрпошти. Дочь просто указала мой номер телефона. Я забрала без вопросов по коду, который присылает укрпошта. Везла потом сама. Можно чтоб муж получил и переслал вам новой поштой или любым перевозчиком
Ростки жимолости
• 23 августа 2024
Ответ дляСметчица
Дякую вам! Значить будемо пробувати
Сметчица• 23 августа 2024
Ответ дляРостки жимолости
Дякую вам! Значить будемо пробувати
Только указывайте номер телефона мужа.
Маурита• 23 августа 2024
Ответ дляРостки жимолости
Дякую вам! Значить будемо пробувати
Если вы указали свой номер телефона, то оператор на Укрпочте просто отправит на него код при выдаче, а вы продиктуете этот код мужу, и он назовет его оператору.
Сметчица• 23 августа 2024
Ответ дляМаурита
Да, именно так. Единственное, многие те, кто заграницей не пользуются нашими симками, у них уже симки другой страны.
Купи слона• 23 августа 2024
Ответ дляСметчица
Ха ха, живу 7 лет заграницей, но у меня есть наша симка и я ей пользуюсь иногда
Ростки жимолости
• 23 августа 2024
Ответ дляСметчица
Только указывайте номер телефона мужа.
Так, я вказала номер чоловіка. Дякую!