Застряла• 23 августа 2024
Питання до заміжніх жінок, а ви свою свекруху мамою називаєте?
3@йk@• 23 августа 2024
Так, у мене золота свекрушечка! Називаю мама + її ім´я. Вона поруч, а рідна мамочка далеко.
Міряно-переміряно• 23 августа 2024
Ответ дляСамоучка
Спочатку називала на ім’я по-батькові. В нас були нормальні відносини. Ми з першого дня жили окремо. А потім зі мною сталась біда, я попала в автомобільну аварію. Та ще і мойому синочку було тільки пів року. Свекруха 3 дні сиділа постійно біля мене. Чоловік зі свекром були з дитиною. Потім вона займалась дитиною, готувала їсти, чоловік працював і мотався до мене. Після лікарні ми поїхали до свекрів і вони піклувались про мене, як про рідну дитину. І одного разу я сказала: спасибі, мамо і розплакалась. Вона обняла мене і сказала: вже все добре дитино, ми вибрались...Зараз все позаду. Але ці люди стали неймовірно рідними для мене. Я приїзджаю до них, як додому і почуваю себе вільно.
Замечательно, что так бывает
3@йk@• 23 августа 2024
Ответ дляdulenok
Нет. Никогда этого не понимала. Будь свекровь хоть трижды золотым и замечательным человеком. Мама это мама
Це традиція.
Новорічна пальма• 23 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Я називаю мама і її ім´я, так само і чоловік мою (це якщо говоримо між собою). Якщо з нею, називаю тьотя і її ім´я.
В обличчя її мамою не назвеш, бо вона тільки від своїх дітей хоче це чути, але як людина - золото)
Тьотя? Дуже дивно... моя б дуже здивувалась якби я її тьотя Валя назвала
. Називаю по імені і по батькові.. мама в мене одна
Самоучка• 23 августа 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Замечательно, что так бывает
Я задала собі питання, якби ця біда сталась не за мною, а з моєю свекрухою? Чи я б також робила як вони? Мені соромно, але напевно ні. Звичайно зараз, якщо не дай Бог їм потрібна буде допомога, я зроблю все, що в мої силах...
Міряно-переміряно• 23 августа 2024
Ответ дляСамоучка
Не корите себя, она тоже сделала не от любви к вам, а от любви к сыну. Но не каждая может быть на столько мудрой. Вам повезло, не думайте о таком. Ваша мудрость в благодарности.
Самоучка• 23 августа 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Дякую. Для мене Ваші слова, як бальзам, що лікує...
Міряно-переміряно• 23 августа 2024
Ответ дляСамоучка
Рада, что помогла
ТебеОноНадось• 23 августа 2024
Ответ дляКубик Рубика
Нет, у меня есть мама. И у нее сегодня ДР.
У моєї було б теж. 70р. Але вже три роки як її нема. І вона була у мене єдина, найкраща і любима.
Свекруху називаю мамою , і хоч вона у мене хороша, але у ту вимову я не вкладаю всю душу, як до рідненької своєї.
Кубик Рубика• 23 августа 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Сочувствую вам. 😢
Моей маме 87 сегодня исполнилось, дай Бог ей и дальше хорошего здоровья. А свекровь моя тоже была хорошим человеком, но умерла уже почти 20 лет назад. Я называла ее на Вы и по имени отчеству, не смогла по-другому.
Форс мажор• 23 августа 2024
Ні, не можу якось перелаштуватися і не хочу. Чоловік також не кличе моїх батьків «маматато». А от дві дружини моїх братів кличуть мою маму «мама», а батька «тато». Колишня дружина одного брата є, до сих пір зве мою маму «мама»….. не знаю, дивно мені це все
Не зви чайна• 23 августа 2024
Нет.
Шо за село - думать, что выходя замуж, девушка отрекается от прошлой жизни? Может мне ещё и ’новой маме’ простынку показать после первой брачной ночи?
Нет, мама у меня одна. А свекровь - то любимая и уважаемая ’Имя Отчество’
Шукаю стакан• 23 августа 2024
Да, сначала странно было, потом привыкла, она обижалась бы,если бы называла иначе, но она того стоит, как все мы со своими закидонами, но я всегда могу на нее рассчитывать.
АсобеннАя• 23 августа 2024
Ні, як каже моя мама: «Мама лише одна у житті». І мій чоловік не називає. Усім це Ок.
Сокодавка ще та• 23 августа 2024
Я називаю. Але не для чогось. Само так вийшло, бо у мене свекри золоті люди, а я для них як дочка. Дуже хочу, щоб так було завжди.