Застряла• 23 августа 2024

Питання до заміжніх жінок, а ви свою свекруху мамою називаєте?

Fervent_Heart• 23 августа 2024
Нет

Ноу коммент• 23 августа 2024
Ні
Люблю джаз• 23 августа 2024
По имени отчеству
Я только за!• 23 августа 2024
Ні. Але люблю її більше за маму
Тихомандражная• 23 августа 2024
Звичайно ні
Зоркая Зорро• 23 августа 2024
Так, Але мені повезло зі свекрухою - супер жінка.
Сладкий лимончик• 23 августа 2024
так, мати і батько звертаюсь до свекрів

Леди Г• 23 августа 2024
по імені
Гигиенишвили• 23 августа 2024
Нет. А вот в семье моих родителей называют свекровь/ тещу / свекра/тестя мама и папа. Мне нравится, так по семейному.
Укр_жіночка• 23 августа 2024
Ні, на ім´я
Я не в теме• 23 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Ні. Але люблю її більше за маму
Тю, в таком случае я бы называла мамой.
dulenok• 23 августа 2024
Нет. Никогда этого не понимала. Будь свекровь хоть трижды золотым и замечательным человеком. Мама это мама
Біле пальто• 23 августа 2024
Я называла и свекровь мамой и свекра папой, они столько сделали для меня и сына, столько помогали вместо непутевого отца, что грех было их так не называть.
ЭтаваНиМожетБыть• 23 августа 2024
Відьмою старою лише
Вбигудях• 23 августа 2024
Нет, она мне никогда не станет мамой
Бибер-анонимер• 23 августа 2024
Ні. Вона хороша жінка, але мама в мене одна.
Я не в теме• 23 августа 2024
Ответ дляГигиенишвили
Раньше так было принято
Бибер-анонимер• 23 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
Раньше так было принято
Так. Моїй подрузі бабуся чоловіка навіть колись зауваження робила з цього приводу.
Я не в теме• 23 августа 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Когда мне было 10 лет и жива была прабабушка (дедушкина мама), моя бабушка с ней вечно ссорилась, но все равно называла мамой, хотя они не ладили.

Язвочка• 23 августа 2024
Я називаю мама і її ім´я, так само і чоловік мою (це якщо говоримо між собою). Якщо з нею, називаю тьотя і її ім´я.
В обличчя її мамою не назвеш, бо вона тільки від своїх дітей хоче це чути, але як людина - золото)
оксюморон• 23 августа 2024
Так.
Твердая валюта• 23 августа 2024
Ні, звичайно
Кубик Рубика• 23 августа 2024
Нет, у меня есть мама. И у нее сегодня ДР.
Стервочка• 23 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Ні. Але люблю її більше за маму
Если разведетесь с ее сыном, тогда посмотрите. Не желаю вам этого конечно
Я только за!• 23 августа 2024
Ответ дляСтервочка
Нічого не зміниться в моєму відношенні до неї і в її до мене
Пописанная парта• 23 августа 2024
Ні. І завжди вважала це дивним. Мама в мене одна. Я можу любити і поважати свекруху, але дивно називати чужу людину мамою.
Шеллар• 23 августа 2024
Ні, навіть в думки ніколи не мала. Мама тільки одна.
Самоучка• 23 августа 2024
Спочатку називала на ім’я по-батькові. В нас були нормальні відносини. Ми з першого дня жили окремо. А потім зі мною сталась біда, я попала в автомобільну аварію. Та ще і мойому синочку було тільки пів року. Свекруха 3 дні сиділа постійно біля мене. Чоловік зі свекром були з дитиною. Потім вона займалась дитиною, готувала їсти, чоловік працював і мотався до мене. Після лікарні ми поїхали до свекрів і вони піклувались про мене, як про рідну дитину. І одного разу я сказала: спасибі, мамо і розплакалась. Вона обняла мене і сказала: вже все добре дитино, ми вибрались...Зараз все позаду. Але ці люди стали неймовірно рідними для мене. Я приїзджаю до них, як додому і почуваю себе вільно.
Добрая свекровь• 23 августа 2024
Ні. Звертаюся на ім´я. Хоча з чоловіком між собою обох мам називаємо ’мама’, не роблячи різниці чия це мама.
язззззь!!!• 23 августа 2024
У меня нет свекрови, невестка называет меня по имени.