Пес Патрон• 23 августа 2024

Підкажіть сайти типу Адвего

Влесне питання у заголовку.
Шукаю тільки українські.
Єдина Країна• 23 августа 2024
Шукайте. Все площадки с нормальным заработком на раше. Менее брезгливые украинки до сих пор там работают.

После шести ни-ни• 23 августа 2024
Фрілансхант
Сунуся в чужі справи• 24 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Так там в любом случае вывести заработанное очень сложно, так что рашкинские сайты уже даже для небрезгливых не вариант
автор Пес Патрон • 24 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Фрілансхант
Дякую 🌸
Mede• 24 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Фрілансхант
Працювала на Адвего до лютого 22 року, потім, звісно, кинула. Спробувала на фрілансхант - та ну нах...
Щастя-здоровля• 24 августа 2024
Фрілансхант в нас найбільша, я там постійно замовляю тексти та переклади і дрібнички по сайту.
Ще на Кабанчику раніше замовляла.
Ну і на Ворк та Робота юа розміщуємо позиції, коли цікавить саме постійна співпраця.