Ласкове телятко• 24 августа 2024
Кто пил Преднизолон, какие от него побочки?
Ужгород• 24 августа 2024
Перша доба, як в тумані. Заторможена реакція. За кермо не радила б сідати чи щось подібне.
Потім все ок. Одночасно пила калій.
Приймала днів 10.
Вам розписали дозування: висхідне , а потім низхідне?
Потім все ок. Одночасно пила калій.
Приймала днів 10.
ОноВамнадо• 24 августа 2024
Ответ дляУжгород
Потім все ок. Одночасно пила калій.
Приймала днів 10.
Потім все ок. Одночасно пила калій.
Приймала днів 10.
вы что-то перепутали...преднизолон не так принимается ! очень частая побочка - это Цистит!!!
Харчовий тріль• 24 августа 2024
Побочные явления в инструкции подробно описаны. Все зависит от длительности приема
Ужгород• 24 августа 2024
Ответ дляОноВамнадо
В смислі переплутала і не так приймається ?
ОноВамнадо• 24 августа 2024
Ответ дляУжгород
извините...то я уже ночью с прогестероном путаю...е - мое
На циголках• 24 августа 2024
Зайва вага (ця побічка не в усіх). Молодий колега після тривалого прийому (складне захворювання легень) швидко поправився і вагу вже не скинув.
В мене через місяць прийому теж вага збільшилася, а головне, що був специфічний набряк обличчя і вперше проявився гірсутизм на обличчі, побічка дуже на синдром Кушинга схожа, хоча про це ніхто не казав. Але так склалося, що мене ще з дитинства часто преднізолоном лікували, напевно просто гормональний збій пішов.
Знаю багато людей, які роками приймають і без побічних дій, навіть без зайвої ваги.