А що таке?• 24 августа 2024
Як сказати людині, що я не хочу з нею спілкуватись? Допоможіть зібратись
Вже 3 роки я несу цю тяжку ношу.
Колись років зо 5 назад познайомились на роботі з жінкою, потім вона переїхала в Польщу. Почали спілкуватись через фейсбук і вже 3 роки я постійно з нею на зв‘язку. Вона постійно пише, навіть коли я ігнорую, через деякий час знову пише.
Я знаю абсолютно все про неї, її чоловіка, дітей, свекруху.
Мене втомлює це спілкування, тяготить.
Коли вона не пише, я навіть сумую, бо вона єдина, хто приймає мене такою яка я є. Але як тільки починаємо спілкуватись - все починається знову. Мені важко, мене грузить це спілкування, причому з іншими людьми такого немає. Я відчуваю себе їй чимось повинною, і це мене тяготить.
Не можу наважитись сказати їй, людина до мене з усім серцем. Але я не хочу. Як підібрати слова? Бо якщо сказати прямо, то їй байдуже, вона все рівно писатиме
Мене втомлює це спілкування, тяготить.
Скользкая• 24 августа 2024
Спочатку розберіться з посилом: я не хочу про неї нічого знати / коли вона не пише, я сумую.
Ви варті одна одної, нудні, нав´язливі, липкі
А що таке?
• 24 августа 2024
Ответ дляKievN
зачем объясняться и оправдываться, что мешает просто заблокировать
Якось негарно
75В• 24 августа 2024
Як можна сумувати за спілкуванням, яке втомлює? Це такий вид мазохизму?
По темі - не відповідайте зовсім або заблокуйте.
сказочное_Бали• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Якось негарно
Уявіть, що ви її заблокували випадково і просто не знаєте про це. Не пише і добре, значить відчепилась.
Вредняжка• 24 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Заблокируйте и забудьте
Это слишком просто. Автору нужны страдания
Весела бджілка• 24 августа 2024
она принимает вас такой, какая вы есть, а вы ее нет. ваш идеал: вас принимают безоговорочно. на ваших условиях. но так бывает редко.
если вы дружите, то можно поговорить откровенно. на почве чего вы сошлись? вспомните, что сблизило? что было интере но. попросите ее немного уменьшить обьем инфы о семье. я, например, никому не рассказываю свое семейное. это личное. и испытываю дикий дискомфорт от того, что кто то на меня это вываливает. ощущение, как будто подсматриваю. и, если честно, не интересно мне. я бы так и сказала, как вам написала. если принимает на самом деле, поймет
А що таке?
• 24 августа 2024
Ответ дляВесела бджілка
Основна проблема в тому, що вона дуже нав‘язлива
Може дзвонити мені посеред робочого дня
Весела бджілка• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Може дзвонити мені посеред робочого дня
рот откройте и скажите: Валюш, привет. огромная просьба- в рабочее время не звони. зашиваюсь. все. цем. до связи’.
вы как собака на сене. когда вам надо, хотите держать ее при сеье. а в целом она вас бесит. отношен я подлежат корректировке. смущает- обговорите.
Нога на ногу• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Може дзвонити мені посеред робочого дня
Основна проблема в вас
От вам її і вирішувати
А що таке?
• 24 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Основна проблема в вас
От вам її і вирішувати
Гуляйте
А що таке?
• 24 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Мудрійте
Бо прогуляли все на світі
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
А що таке?
• 24 августа 2024
Ответ дляВесела бджілка
Їй байдуже, все рівно буде дзвонити
ПесиКот• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Їй байдуже, все рівно буде дзвонити
Но то терпіть. А то заблокуєте і знову почнете сумувати. Я так розумію це єдина людина яка Вам пише
А що таке?
• 24 августа 2024
Ответ дляПесиКот
В тому і питання, що ні.
Але навіть якби була однією, то я все рівно не хочу з нею спілкуватись
ПесиКот• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
В тому і питання, що ні.
Не спілкуйтесь. Це просто. Заблокуйте
Весела бджілка• 24 августа 2024
Ответ дляА що таке?
В тому і питання, що ні.
не хотела бы, не общалась бы. так ото. абы поговорить