Солоденька цукОрка• 24 августа 2024
Правильний сніданок?
Хочу навчитися корисно харчуватись. Може бути такий сніданок?
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
В інші дні була гречка з овочами, яєшня з сиром. Хочеться фруктів. Можна на сніданок?
Шмоточницаца• 24 августа 2024
Не знаю мне от этого хотелось бы есть очень быстро... Правда я авокадо не люблю.Но я не спец по ПП если шо)
Шмоточницаца• 24 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ще був шматок груші до фото.
Та куда столько фруктозы)? И слива и груша и банан))?
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Хочеться фруктів зранку.. Банан не їсти?
КараПузовна• 24 августа 2024
Забагато швидких вуглеводів і малий обʼєм їжі, щоб мати ситість надовго
Шмоточницаца• 24 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Вам бы тогда фруктовый салат. Но все останется половнками, если некому скормить..
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Дякую! Чим врівноважити?
Шмоточницаца• 24 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Відклала банан..
У меня аж сердце сжалось) так написали печально)))
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Біле пальто• 24 августа 2024
Не нужно ограничивать себя в фруктах, если хочется , съешьте их. Я б добавила вареное яйцо еще, а то быстро будете голодной.
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
Дякую! Я багато їм яєць, якось піднабридли, не знаю чим замінити.
Любимка-анонимка• 24 августа 2024
Нічого мудрувати.
Каша, білок (який любите), салат зі свіжих овочів, шматочок сиру до кави.
Сніданок повинен бути гарячим та з жирами!!!
Це задає роботу ЖКТ на весь день. Тепла їжа та жири стимулюють зранку вироботку жовчі.
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляКуратор дебошей
У мене від сезону залежить, сьогодні на сніданок був кавун
Клас! Але не повноцінний сніданок. Я два кавуни викинула, перестиглі всередині, ззовні супер виглядали і дзвінкі. Тепер боюсь купувати.
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нічого мудрувати.
Дякую! В мене горіхи, авокадо, ще риб´ячий жир п´ ю зранку)
Любимка-анонимка• 24 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Кавун? То взагалі не сніданок
KROX@• 24 августа 2024
Съеште лучше творога грамм 180 + банан+ горсть орехов зато будете сытой.
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Ответ дляKROX@
Мій йогурт дуже густий, ложка стоїть. Сир не дуже люблю в чистому вигляді
Рання пташка• 24 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Когда угодно можно, это низкокалорийный продукт.
Солоденька цукОрка
• 24 августа 2024
Вроді і без банана ок. Ще б кави. Але вдома нема кавоварки хорошої. Питиму вже в понеділок на роботі)
Ума Палата• 24 августа 2024
Если наедаетесь и любите фрукты, то почему нет)
Я вот хищ, и без мяса или рыбы с утра, буду голодная.