Обнимашкина• 24 августа 2024

Зневага зʼявилась до подружки бо вона гуляє з одруженим

Хтось скаже от чого ти лізеш не твоя справа. Блін. Але ж друзі це повинні бути схожі ментально до вас люди. А що це?
Їздила з ним в інше місто, своїй дружині яка молодша від моєї подружки (його коханки ) на багато років, сказав що їде по справах.
Взагалі моя подружка була в його житті ще до одруження . Але вона старша набагато його. В дружини взяв собі іншу, і ще хвалиться моїй подружці як жінку на роботу випхати. Мені то все огидно 🤢 мені дуже шкода цю жінку нову . Що мені робити, просто обливати контакт? Так правильно буде?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2024
нахер таких подружек- вас
автор Обнимашкина • 24 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нахер таких подружек- вас
Так так, бо я проти гулянь з одруженими . Вам було б ок на місті дружини ?
Джага-джага• 24 августа 2024
Не судите, да не судимы будете
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
моралистов можно уличить в гораздо более страшном
автор Обнимашкина • 24 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Не судите, да не судимы будете
Я не суджу. Я просто не розумію цього. Мені дуже шкода тамту жінку…
автор Обнимашкина • 24 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я з одруженими ніколи не гуляла . Знаєте що що не не в цьому
Джага-джага• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Себя не пробовали жалеть? Судя по тому, как вы лезете в чужие дырки без спроса, жалеть выходит только вас.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
сама не живете и другим не даете. вот такой ваш типаж.
Горня капучіно• 24 августа 2024
Я тоже не смогла продолжить дружбу так сказать
Она и дома у них была, и такая она плохая его жена и тд по рассказам
Слушала я несколько раз слушала и поняла что не не охота мне все это, скурвило
Трейдер кріпти• 24 августа 2024
Вы, конечно, нашли где написать)) тут же полно любовниц и бывших любовниц)
автор Обнимашкина • 24 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Та??,, а ну все ясно. Можна розходитись …
Даха-сваха• 24 августа 2024
Мені теж було гидко, коли подружка увела з сімʼї, де 2 маленьких дітей, мужика. Вважала її чудовою людиною, і це був дзвіночок. Найцікавіше, що довго вони разом не протримались. Але прийшла війна, і ця «подружка» показала себе у всій красі. Курва не лише щодо мужиків, а й по житті. Бажаю їй поносу🤢
Кофр для ноги• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Не лезьте а чужие дела
ВсеПроВсехЗнаю• 24 августа 2024
Ну то не спілкуйтеся з нею, якщо вам неприємно таке слухати.
Зупка_цем• 24 августа 2024
Нафіг таких подружок, завтра така буде з вашим гуляти.Знайшла чим хвалитися, мовчала б вже про свої походеньки з жонатиком
Акуна_Матата• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Бо це не ваше життя, не ваша справа і не ваш вибір. Дуже люблю фразу з Біблії - ’хай кине камінь хто безгрішний’. Ви безгрішні? Навряд. То чого каміння взяли?
Даха-сваха• 24 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
Не лезьте а чужие дела
А яким чином автор лізе?
Мовчу, але хочу• 24 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
І майбутніх.
Зупка_цем• 24 августа 2024
Ответ дляГорня капучіно
Така і вас за спиною обісре
барабанщица• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Але ж ви не дружина
Трейдер кріпти• 24 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
А потом они здесь пишут, у меня подружек нет, потому что подруга смела намекнуть на гнусность поступка и я ее послала
МЕСТО_Встречи• 24 августа 2024
Автор, ну вы нашли где писать, смотрите сколько любовниц повылазило сразу
По теме - да, лучше свернуть общение, если вам неприятно. Я бы так и сделала, можно же не обрывать полностью, просто потихоньку свести на минимум
Відкушу все що стирчить• 24 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Та ну нет, неправда, здесь всегда больше жён и ещё и перепуганных жён, судя по коментам.
Но автор и правда в белом пальто, поэтому такое неприятное впечатление от неё и такое отношение соответственно
Горня капучіно• 24 августа 2024
Ответ дляЗупка_цем
Така і вас за спиною обісре
Хз, я ей морали не читала, просто перестала общаться
Трейдер кріпти• 24 августа 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ха-ха)) жен, котрые были любовницами тут тоже дофига, поверьте) Потом они пишут посты про то какие они приличные жены и хозяйки
ЛюблюДевчонок• 24 августа 2024
Я була у схожій ситуації як ви.
Толерувати таке не буду. Слухати і лицемірно піддакувати теж.
Тому бачу два шляхи:
1. Якщо вам ця подруга дуже дорога людина, то попросіть не розповідати.
2. Віддаляйтесь.
ЛюблюДевчонок• 24 августа 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ага. Вже клюють)) Вони відчувають монобільшість))
ЛюблюДевчонок• 24 августа 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А ще є «не мовчати на гріх та вказати на гріх» у Катахезісі.
Латвийские_Номера• 24 августа 2024
Якщо вам це не приємно, не комфортно, то краще не спілкуйтесь.
Альдебаран• 24 августа 2024
Не лізьте не в свої справи. Що добре, а що погано вона і сама знає.