Танго утрьох• 24 августа 2024
Поміняти посвідчення водія
Допоможіть. Хто знає, де і за якою адресою можна поміняти старе водійське посвідчення на нове і чи треба записуватися в електронну чергу?
Заикальница• 24 августа 2024
Місто неважливо? Чи за замовчуванням Київ?
Звертайтесь в сервісний центр мвс, вони є в кожному районі, але без талончика вас ніхто не прийме.
В кабінеті водія можна записатись.
Маруська Му• 24 августа 2024
Автор, я записувалася на сайті МВС, приходила раніше і чекала, доки викличуть мій номер талона.
Можна було обирати сервісний центр, я обрала той, що ближче. Той, де здавала іспит, в іншій області.
Танго утрьох
• 26 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
В кабінеті водія можна записатись.
Тернопіль