aksenuda• 2 часа назад

Як Петро здавав пуйлу нашу країну

хто прославляє цього баригу то там реально в декого з головою не все добре.
Отож.
Порошенко готував м´яку здачу територій росіянам без шкоди інфраструктурі. В 2014 році, коли за добу треба було в будь-який спосіб зачистити цей білий світ від Гіві, Мотороли, Безлера, Штепи, Захарченка, Губарєва, Пасічника, Костянстинова на етапі якихось референдумів, Порошенко разом з Турчиновим (Турчинов - це лялька, якою завжди керував Порошенко), просто відкрили кордони і віддали наказ лишати частини. Тоді Мамчур з величезною ганьбою без жодного пострілу передав росіянам аеродром Бельбек, куди швидко приземлилася російська техніка. Так само він злив Донецьк з Луганськом і пустив Гіркіна в Слов´янськ. Потім зі своїми тупими Гелетеєм, Муженком та Тенюхом здавали хлопців в котли і підривали склади.
На сьогодні ми, як наслідок, маємо боротьбу за подарований порошенком путину Донбас. Це і є ключова перепона миру. І обстріли ми переносимо через те, що 2014 року порошенко з турчиновим злили ці території росії у відносно мирний спосіб.
Якщо б ми у 2019 році не змінили цю кучеряву клячу на переправі, Україна дійсно без жодного пострілу і без жодної балістики до 2024 року перейшла би путіну. Ось і все.
nnnnika• 2 часа назад
Сьогодні що день АнтиПорошенко-СлаваЗеля? Значить вибори не за горами

Go go go• 2 часа назад
Ответ дляnnnnika
Офіційне звинувачення Єрмаку, одночасно Мендель відро помиїв вилила. Це політична криза, зараз з кожної праски почнуть відбілювати Зеленського і поливати брудом Порошенко, Залужного
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляnnnnika
Попахіваєт піаром, ще й таким дешевеньким
автор aksenuda • 2 часа назад
Ответ дляnnnnika
ну ві ж клепаете дебильніе темки какой видите ли зеленский плохой
автор aksenuda • 2 часа назад
Ответ дляGo go go
за ермака надо решение суда .мендель вообще неизвестно кто.а оружие и технику с 2014 г продавал порох за границу когла наши Герои погибали ибо не было чем стрелять
автор aksenuda • 2 часа назад
Ответ дляGo go go
залужний
Tasya-Natusya• 2 часа назад
Ответ дляnnnnika
Якби вибори Це мабуть реакція на інтерв´ю Мендель.

КОШЪ• 2 часа назад
Ответ дляnnnnika
Не, просто пленки миндича, они такие)
автор aksenuda • 2 часа назад
фотка мендель
Lena-Lena12• 2 часа назад
Юлічка Мендель з топу сьогодні не піде
Lena-Lena12• 2 часа назад
460 мільйонів дайош на Дінастію?
GarnoKvit• 2 часа назад
АндрейБарисыч это вас так поплавило из-за пидозры? Такой тупой набор букв - видно бушующие в вас эмоции😁
Natalia505• 2 часа назад
Це вже передвиборча компанія почалась?
Natalia505• 2 часа назад
Ответ дляaksenuda
фотка мендель
Мені ця більше подобається, такі молоді і усміхнені
GarnoKvit• 2 часа назад
Ответ дляNatalia505
Це вже передвиборча компанія почалась?
Не, это истерика
Natalia505• 1 час назад
Ответ дляGarnoKvit
Не, это истерика
Може агонія?
GarnoKvit• 1 час назад
Ответ дляNatalia505
Може агонія?
Може))) не исключено, во всяком случае)))
Бессмертный пони• 1 час назад
Вы уже заяву на него в ДБР написали ?