useruseruser• 24 августа 2024

Питання до тих,у кого є діти. Яке у вас відношення до дитячого табору?

Що ви взагалі думаєте про дитячі табори?
Чи ваша дитина вже там відпочивала?
І чи сподобалося вашій дитині там?
Якщо ви категорично проти,то з яких причин?
Бо я дуже часто чую історії,як діти дзвонять батькам з проханням забрати їх звідти.
Це ж що за табір такий жахливий,що дитина хоче втекти додому звідти?))))
Скажений гудзик• 24 августа 2024
Я була і дитиною, яка була в таборі, і вожатою, яка там працює. Свою дитину в таке не відправлю.

автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляПеремелица
В срср всі такі табори були
Мій тато дуже ненавидів табори,а моя бабуся весь час його туди відправляла
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я была в лагере в детстве, мне нравилось. Не лагерь страшен, а коллектив, в который ребенок попадает. Повезет, если рядом будут нормальные дети, а не оторви да брось. И тут важен воспитатель, который должен держать и таких, и других, более домашних. А если воспитатель сам едет отдыхать, а не работать, вот и получаем ’мама, забери’.
Не воспитатель,а вожатый
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я ретельно вибираю табори, по відгукам, фото, опису.
Дитина з 10 років в таборах. Подобається. Але не дешево, 20-22 тис за 10 днів
Так ви вважаєте,що це дорого? Це навпаки недорого
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Там знущаються з дітей?
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Донька була в таборах з 6 років, в підлітковому віці була в мовних, потім вже як ментор і волонтер. Просилася додому раз з санаторія у Євпаторії, поїхала, забрала. Решта лишила позитивний досвід.
Я в Євпаторії була 8 разів,але не в таборі
автор useruseruser • 24 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Абсолютно за. Моя дитина їздить тільки в ті що сама обирає, і не хоче звідти їхати.
Можете будь-ласка скинути посилання?

Лукава_Кiшка• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Для більшості сімей це дорого.
Я, наприклад, 20 тис за 10 днів не заробляю.
Конотопська відьма• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Не воспитатель,а вожатый
у нас были 2 вожатых и 1 воспитатель на отряд. Ну, это не важно.
Скажений гудзик• 24 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Там знущаються з дітей?
Всяке буває. Але більше - безвідповідальне ставлення до дітей.
автор useruseruser • 25 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Для більшості сімей це дорого.
Якщо у вас є можливість,ви можете за зиму,весну і осінь потрошку відкладати на літо на табір.Якщо дитинка не захоче їхати,витратите на себе)
автор useruseruser • 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Мда,мой отец тоже говорил,что лагерь - это ужасно.
автор useruseruser • 25 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Мой папа тоде говорил,что лагерь это ужас и кошмар.